Pohľad z okna nám dá za pravdu, leto je skutočne za rohom. Avšak pohľad do zrkadla spustí skôr paniku z predstavy odhaleného tela na pláži: zimné tukové vankúšiky sa držia zubami-nechtami. Rýchlo dojedzte poslednú maškrtu a hor sa do toho. Ale pozor! Nemáme na mysli vrhnutie sa do posil­­ňovne a zúrivé dvíhanie činiek, ktoré vás do dvoch týždňov i tak prestane baviť. Radšej sa pozrime na to, ako to robia známe osobnosti zo sveta šoubiznisu.

Samozrejme, že vyzerať dobre je pre ne práca na plný úväzok a majú pritom za chrbtom tím špecialistov, ktorí im pomáhajú. Vedia, že pohyb a vyvážená zdravá strava je základ celého snaženia. Okrem toho však poznajú aj zopár trikov, ktoré prinesú v krátkom čase ohromujúci výsledok. A presne tie vám teraz prezradíme.

Sylvie Meis (40)

bývalá manželka holandského futbalistu, modelka a moderátorka

Viac energie vďaka smoothie 

Skvelá postava je pre ňu súčasťou povolania. Navrhuje totiž plavky.

Sylvie si dopraje pohár smoothie najradšej už hneď ráno. Dobre vie, že je to perfektný štart do nového dňa, ktorý ľahko nahradí celé raňajky. „Pijem predovšetkým zelené smoothie s čo najmenším obsahom ovocných cukrov,“ hovorí. „Okrem toho sa v ňom skrýva množstvo zdravých a výživných látok, ktoré moje telo potrebuje.“ 

Predtým

Sylvie Meis
Sylvie Meis
Zdroj: Northfoto

Dnes - 4 kg

Sylvie Meis
Sylvie Meis
Zdroj: Getty Images