Mať spriaznenú dušu znamená, že sa s partnerom vo všetkom dopĺňate, rozumiete si a ste na rovnakej vlnovej dĺžke. Prečítajte si, kto sa k vám najviac hodí podľa vášho znamenia horoskopu. Kto je pre vás ideálnym partnerom, človekom, s ktorým by ste mohli byť celý život šťastní? Hviezdy to vedia!

Láska
Zdroj: iStock

Váhy

Potrebujete rozhodného, cieľavedomého partnera, ktorý vás ochráni od nepremyslených nápadov a krokov. Okrem toho, že by mal byť vážny a rozumný, musí mať v sebe aj veľký oheň a uspokojiť vašu veľkú sexuálnu túžbu. Tiež by vás mal ovplyvniť svojím optimizmom a motivovať, aby ste si plnili svoje sny a túžby. On by mal byť tou osobou, s ktorou budete viesť kvalitné rozhovory na úrovni, s kým sa budete vedieť konštruktívne hádať. Hoci budete vždy spolu, mali by ste si nechať aj priestor pre seba a svoje záujmy. Doprajte jeden druhému trochu slobody, a keď to ten druhý potrebuje, nech sa na chvíľu vzdiali a utiahne do svojho sveta.

Láska
Zdroj: iStock

Škorpión

Škorpión hľadá partnera, s ktorým bude v dokonalom súlade, a to aj v posteli. Človeka, v ktorom je dostatok ohňa a vášne, kto bude vedieť uspokojiť všetky jeho túžby. Máte radi rozhodných, ráznych, ambicióznych a silných partnerov, pri ktorých máte pocit, že ste si rovnnocenní. Váš ideálny partner by nemusel mať príliš komplikovanú povahu, je lepšie, ak bude spoľahlivý a vy sa tak nemusíte obávať, prečo neprichádza včas domov, kam odišiel, kedy sa vráti... Je dôležité, aby ste boli dobrí priatelia, mali by ste spolu všetko zdieľať a navzájom sa podporovať. Jednoducho, váš ideálny partner by mal byť vašou pravou rukou.

Láska
Zdroj: iStock

Strelec

Strelec túži po partnerovi, ktorý miluje spoločenský život. Radi cestujete a vychutnávate si život, takže potrebujete niekoho ohnivého a energického, pretože aj vy ste plní vášne. Nezaškodí, ak vo svojich dušiach a telách vždy udržíte oheň a iskru, váš milostný život by mal byť pestrý a zaujímavý. Nech je váš vysnívaný partner romantik a optimista milujúci prekvapenia, niekto, kto vás vždy niečím očarí a prekvapí. Áno, presne takýto je aj Strelec a okrem toho veľmi túži po obdive. A to by mal váš partner dobre vedieť.

Láska
Zdroj: iStock