Aj keď to na jej postave je celkom dobre vidieť, Ewa Farna si svojím úbytkom váhy nie je príliš istá, tak si zaobstarala váhu. **Teraz už určite bdue vedieť, na čom je.

Speváčka Ewa Farna síce tvrdí, že svoju váhu vôbec nerieši, ale to, že je trochu bacuľatá, sa jej asi tiež veľmi nepáči. A hoci hovorí, že pre premenu svojej postavy nič nerobí, predsa len išla s kilami dole a z jej tučných stehienok pomaličky mizne tuk.

"Snažím sa jesť päťkrát denne malé porcie, ale to som sa snažila vždy. Niekedy sa to podarí, niekedy nie. Ak som schudla, tak nie cielene. Cítim sa vo svojom tele dobre," prezradila speváčka, ktorá sa údajne za svoje nadbytočné kilá nehanbí. "Moja váha nemá vplyv na to, ako spievam," s úsmevom komentuje svoju postavu Farna.

To je rozdiel! Schudnutá Ewa Farna si konečne kúpila váhu: Koľko kíl už zhodila?

Ale ako to tak býva, každá žena si stráži svoje kilá a zaujíma sa o to, koľko v skutočnosti váži alebo koľko vlastne zhodila. Teraz došlo aj na samotnú Ewu, ktorá si pre zistenie svojej telesnej hmotnosti kúpila celkom novú váhu. "Váhu som si kúpila pred tromi dňami. Píšu, že som schudla, ale ja to až tak nevnímam. Ten rozdiel nevidím a neriešim," prezradila na seba speváčka, ktorá sa chce presvedčiť, že skutočne chudne.