Podarila sa jej úžasná vec! Keď jej ručička na váhe ukazovala už viac ako alarmujúcich 100 kilogramov, rozhodla sa pre radikálnu zmenu životného štýlu. Hoci to bolo veľmi náročné, nevzdala sa a podarilo sa jej zhodiť takmer 50 kilogramov. Čo jej pomohlo? Colleen Rainesová (35) nikdy nepatrila k chudým ženám. V ich rodine bolo jedlo vždy na najdôležitejšom prvom mieste. Práve kvôli tomuto zlozvyku si prejedanie z detstva preniesla aj do dospelosti, píše magazín ZDRAVIE.

„Kilá navyše som mala odmalička, ale neriešila som to. Až keď prišli na svet moje deti, začala som si viac uvedomovať, že by som mala so sebou niečo robiť,“ zverila sa dvojnásobná mamička. Bojovala so zlými náladami, bola na svojich blízkych útočná a nepríjemná, pohyb jej robil problémy.

FANTASTICKÁ premena! FOTO nájdete tu >>>

Zadýchavala sa a nezvládala sa starať o deti, kondične im nestačila. A práve preto sa rozhodla so sebou a svojím životom niečo urobiť. „Určite som nebola tým, kým som si vysnívala byť. A to ma doviedlo k zmene,“ dodala. Článok pokračuje na ďalšej strane.