Aimee bola závislá od čokoládových tyčiniek Snickers, nemohla sa ich nabažiť. Pravdou však je aj to, že jednoducho veľmi rada jedla a tak od detstva bola tučná. Keď mala osem rokov, jej rodičia sa rozviedli a ona svoj smútok zajedala a všetko vreckové minula na sladkosti.

Keď ukončila školu, vážila už 101 kíl. Keď stretla svojho partnera Bena Wrighta, do polroka otehotnela. A ešte len potom nastali problémy. tehotenstvo jej totiž poslúžilo ako dôvod, aby mohla jesť ešte viac. Aimee sa už pomaly nevládala hýbať, pribrala ďalších 57 kíl a a často jediným jej pohybom bolo len dať si ďalšie jedlo.

Keď sa jej narodila prvá dcérka Chloe, ani sa s ňou príliš nehrala, jednoducho sa nevládala hýbať. Dvakrát ju dokonca museli hospitalizovať pre dýchacie problémy a Aimee neverila, že sa dožije dvadsaťpäťky. Za jej únavou okrem morbídnej obezity boli aj problémy so štítnou žľazou.

Aj keď si sľúbila, že po tehotenstve schudne, nepodarilo sa jej to a ona sa celý čas, kým neotehotnela s druhou dcérkou Daisy, obliekala do voľných tehotenských šiat. Keď sekciou porodila Daisy, prepukla do plaču, že to vôbec prežila.

A potom si konečne uvedomila, že jej malé dcérky si zaslúžia, aby vyrastali so svojou mamou a rozhodla sa zmeniť svoj životný štýl. Na jednej rodinnej oslave totiž zlomila dve stoličky len preto, že na nich sedela. Snažila sa to zľahčiť na vtip, ale bolo to veľmi ponižujúce. A to rozhodlo.

Aimee zmenila stravu, pridala cvičenie a za dva roky schudla približne sto kíl. Teraz je z nej celkom iný človek, má dostatok energie a môže sa celé dni hrať so svojimi dievčatami alebo sa venovať domácim prácam. Až teraz si s hrôzou uvedomuje, koľko toho predtým zjedla. Čokolády sa už nechce ani dotknúť. Jediné, čo ju trápi, že ovisnutá koža na bruchu, ale to je v porovnaní s tým, čím si prešla ako morbídne obézna, iba maličkosť.

FOTO zmenenej Aimee nájdete v galérii.