Moja nevesta nenávidí celú našu rodinu, narážky má aj na syna. Nemôžeme pred ňou hovoriť o ostatných deťoch ani o ich rodinách a našich vnúčatách. Keď dačo povieme, hlavne sa to týka mňa, tak vraj sme veľmi múdri. Podľa nej je jej rodina vzorná a mamka ukážková. Hľadám chybu aj v sebe, ale nedá sa hovoriť len to, čo chce ona počuť. Zmení sa to niekedy?

Mária

Radí Laura, má dar veštenia a jasnovidectva

Pani Mária, máte neľahkú situáciu. Urobili ste chybu už na začiatku, keď ste jej všetko dovolili, čo ona chcela. Zvykla si a má aj takú povahu, neprispôsobivú... Nebola vychovaná rešpektovať druhých. Ale vy jej môžete pomôcť tým, že si jednoducho budete vážiť seba a nedovolíte útočiť na seba. Nebudete sa rozhodovať na základe cudzích názorov. Beriete ohľad na druhých a zabúdate na seba. Ak budete myslieť viac na seba, veľa vecí sa zmení. Aj situácia s nevestou.

Napíšte nám!
Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!