Mnohí začnú pracovať na svojej premene, lebo sa chcú niekomu páčiť, niekoho upútať a podobne. Tieto ženy spája niečo celkom iné. O svoje telo sa začali poriadne starať až po rozchodoch, ktoré im zjavne otvorili oči!

Alexa mala 22 rokov, keď sa jej váha vyšplhala na neuveriteľných 140 kíl. Čipsy bežne zapíjala vínom a nielenže bola nespokojná so svojím telom, ale aj so svojím životom. S priateľom boli spolu v tom čase už osem rokov, no fungovali na diaľku a hoci ich spájala láska k deťom, keďže mali obaja deti z predošlých vzťahov, Alexa tušila, že to nestačí.

Ona bola totiž jediná, ktorá sa snažila pravidelne stretávať a popri tom sa snažila zdolávať svoje neistoty. Keď však neboli spolu, prejedla sa, a keď boli spolu, chodili na nezdravé večere a pili veľa alkoholu. Napokon sa s ním rozišla, lebo sa necítila v tomto vzťahu viac dobre. Začala chodiť do posilňovne, pravidelne plávať, viac sa hýbať a počítať kalórie. Prestala piť počas týždňa a cez víkend si nedala fľašu vína, ale pohár...  Pozrite sa, ako sa zmenila!

Alexa na sebe poriadne zapracovala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I've been asked to feature in a magazine about my weight loss. I needed to provide before and after photos... It was hard to find a before photo as I hated my picture being taken. But I did find one... Blimey, I didn't realise just how overweight I was. Denial is a strange beast... It keeps us safe, but it's so destructive. If anyone had told me how I REALLY looked I would have got defensive and cross. It's like they say, you can't read the label when you're in the jar. I'm so glad I decided to take action when I finally had had enough. @laura_mcnamara01 was there when I declared 'operation sexy Lex' was in motion. Not only have I made peace with my body, I've got strong and fit in the process. 🏃‍♀️💪 I also got help from @bygeorgea who taught me how to think differently. When you shift your thinking, your body follows 👌😁 Stay tuned for magazine details @fabulousmag #mindsetmatters #beforeandafter

Príspevok, ktorý zdieľa Alexa Whitten (@lexafit_wip),

Podobný príbeh sa stal aj Suzie. Jej manžel sa s ňou rozviedol a ona sa rozhodla začať viac starať o seba. Po pôrode mala totiž depresiu, nechcela sa s nikým stretávať, pribrala a utrpel tým aj ich vzťah. Hoci jej ani tak nešlo o to, aby schudla, potrebovala sa dostať zo zlého vzťahu a vybudovať si sebadôveru. Jej sestra ju teda ťahala na jednu fitness lekciu za druhou a čoskoro to prinieslo výsledky!

Premenou si prešla aj Suzie.

Suzie bola vo vzťahu nešťastná, obaja mali pocit, že pre seba nie sú praví a často si to aj počas hádok povedali. Začala teda rapídne priberať, lebo sa po nociach prejedala, objednávala si donášky a tým trpel ich vzťah ešte viac, keďže priberala, nemala veľké sebavedomie a ich sexuálny život upadal.

Cvičenie ju teda zachránilo. Nielenže je teraz oveľa zdravšia a vyzerá lepšie, no stretáva sa s ľuďmi, je pozitívnejšia a aj jej narástlo sebavedomie. Dnes by už svoj nový životný štýl za nič na svete nemenila.

Suzie mala kedysi nadváhu a nebola so sebou spokojná.