Becky Hames 25 z Cannocku v Staffordshire si nepotrpela na zdravú životosprávu, napchávala sa jedlom z "mekáča", rôznymi sušienkami a čokoládou. Za svoju postavu sa však hanbila, no stále to nestačilo na to, aby s nadbytočnými kilami niečo urobila.

Počas výletu do Walt Disney World na Floride zažila šok, keď ju pre nadmernú hmotnosť nepustili na tobogán. Hrozilo, že sa tam môže zaseknúť. "Nedovolili mi ísť na tobogán, povedali mi, že som príliš veľká. Bolo to veľmi ponižujúce, keď som musela ísť dolu pred všetkými tými ľuďmi," priznáva Becky.

Tento incident ju inšpiroval k tomu, aby schudla pred svojím veľkým dňom. Becky sa totiž chystala vydávať, ale nemala odvahu vyskúšať si žiadne svadobné šaty, a preto svadbu so snúbencom Stephenom stále odkladali. "Stephen mi vždy hovoril, že ma miluje takú, aká som, ale musela som to urobiť pre seba," hovorí Becky o svojom snúbencovi.

Becky teda zmenila jedálniček, začala cvičiť a za 18 mesiacov do jej veľkého dňa schudla rovných 45 kíl. Teraz váži 65 kíl a denne zje aj 10 porcií ovocia a zeleniny namiesto nezdravých jedál z McDonaldu.

So svojím manželom sa chystajú na svadobnú cestu do Orlanda a tam chce konečne vyskúšať onen zakázaný tobogán.