Na aké zmeny vo vzťahoch sa môžete pripraviť, čo vás koncom jari čaká v láske? Objaví sa na scéne nový partner alebo zažijete iba ľahký nezáväzný flirt? Hviezdy vám to prezradia!


1. časť horoskopu pre Baranov, Býkov, Blížencov a Rakov nájdete tu:

Horoskop lásky pre Levov, Panny, Váhy a Škorpiónov si môžete prečítať tu:


Strelec

Koniec jari vás nabije neuveriteľným množstvom energie a prejaví sa to aj vo vašom vzťahu. Zmeňte konečne jednu dôležitú vec, svoj prístup k životu. Uvoľnite sa, obmedzte pracovné povinnosti a začnite myslieť viac na seba. S partnerom tak budete môcť stráviť oveľa viac času, obom vám to prospeje. Vďaka zmene životného štýlu získate partnerov obdiv a bude vám za to veľmi vďačný.

Ak ste single, môže vás zneistiť fakt, že hoci ste pozitívne naladení a sebavedomí, nedarí sa vám nájsť toho pravého. Nemáte dôvod hľadať chybu v sebe, možno prostredie, v ktorom sa aktuálne pohybujete, nie je vhodné na hľadanie partnera. Takže áno, dočasná zmena prostredia by v riešení tohto problému mohla veľmi pomôcť.

Láska
Zdroj: iStock

Kozorožec

To, že sa vám nechce chodiť včas domov a nemáte náladu na hádky, vaše partnerské problémy rozhodne nevyrieši. Musíte sa spolu úprimne porozprávať, nesnažte sa svojej polovičke neustále vyhýbať. Naznačte mu, že si môžete v pokoji sadnúť a porozprávať sa civilizovaným spôsobom. Zostaňte diplomatickí a sústreďte sa na riešenie problémov, nie na neustále hľadanie vinníka.

Ak ste single, teraz by bolo lepšie nesnažiť sa za každú cenu nájsť novú lásku. Toto obdobie praje novým priateľstvám, ktoré môžu vydržať celý život. A keď sa napriek tomu objaví na scéne niekto zaujímavý, dávajte si pozor, aby ste ho svojou žiarlivosťou neodradili.

Láska
Zdroj: iStock

Vodnár

Nejakým spôsobom sa vám podarí dokázať partnerovi svoju vernosť, čo ho urobí  veľmi šťastným. Na váš vzťah to bude mať taký pozitívny vplyv, že sa môžete posunúť do ďalšieho levelu. Nie je tu žiadna pochybnosť, koncom jari budete prežívať maximálnu harmóniu. Nečudo, že budete mať oveľa viac chuti venovať partnerovi všetok svoj voľný čas.

Ak ste single, toto obdobie bude pre vás mimoriadne priaznivé. Oplatí sa vyraziť niekam von, chodiť hore-dolu po svete s otvorenými očami aj srdcom - určite narazíte na niekoho, s kým budete na rovnakej vlnovej dĺžke. Črtá sa aj príjemné prekvapenie, možno nájdete lásku na mieste, kde to najmenej čakáte.

Láska
Zdroj: iStock

Ryby

Nevyslovené city a krivdy vrátane duševných problémov vyvolávajú neustále konflikty vo vzťahu. Koncom jari bude u vás doma vládnuť napätá atmosféra. Teraz by ste mali odložiť svoje pocity a byť trpezlivejší. Ak partner o svojich myšlienkach nechce hovoriť, nenúťte ho. Nechajte, aby sa vám otvoril sám, ale bude to vyžadovať aj zmenu vášho správania. Počkajte si na chvíľu, kedy bude pripravený a potom sa o všetkom budete môcť otvorene porozprávať.

Ak ste single, čaká vás dobrodružné a vzrušujúce obdobie. Nie je isté, že stretnete Pána Božského, ale určite spoznáte skvelého človeka, s ktorým možno zažijete aj nejaké to nevinné dobrodružstvo. V každom prípade zostaňte otvorení, do vášho života vstúpi veľa farebných ľudí, osud vám ponúkne hneď niekoľko zaujímavých zážitkov.

Žena
Zdroj: iStock