Indická astrológia sa opiera o vieru v minulé životy. Indovia veria, že znamenie ovplyvňuje celú osobnosť človeka. Ich astrológia sa začala vyvíjať pred 5000 rokmi a od začiatku pomáha tým, ktorí si chcú nájsť svoje miesto pod Slnkom. Ak prijmete, že ste mali niekoľko minulých životov, vaša karma (niekoľko znovuzrodení) vám môže odovzdať dôležité skúsenosti.

Chcete lepšie spoznať samých seba? Radi by ste vedeli viac o svojich charakterových vlastnostiach a pochopiť, prečo sa správate tak, ako sa správate? Nájdite svoje indické znamenie a zistite o sebe viac. Dátum vášho narodenia prezradí, v čom najviac vynikáte.

Výťažky z ľalie zvláčňujú a hydratujú pleť, zjednocujú jej farebný tón.
Výťažky z ľalie zvláčňujú a hydratujú pleť, zjednocujú jej farebný tón.
Zdroj: Shutterstock


 1. časť indického horoskopu (15. apríl - 17. august) nájdete TU:


Simha

18. august - 17. septembra

Ukrýva sa vo vás veľká sila, v životných súbojoch sa takmer nikdy nevyčerpáte a ste schopní rýchlo nahrádzať svoje sily. Milujete luxus, extravaganciu a krásne veci. Záleží vám na zovňajšku a materiálnych veciach. Nemáte radi nekvalitné fejky. Ste čestní a snažíte sa o vytváranie pevných priateľských aj partnerských vzťahov. Radujte sa zo svojej nespútanej a divokej vitality.

Vyskúšajte životné mapy.
Vyskúšajte životné mapy.
Zdroj: Shutterstock

Kanya

18. septembra - 17. októbra

Ste skôr utiahnutí a opatrní. Vždy sa pozeráte do budúcnosti, ste precízni a radi si všetko plánujete dopredu (niekedy máte jasno dokonca aj v tom, čo presne budete robiť o niekoľko týždňov). Vo vašom živote zohráva dôležitú úlohu čestnosť. Ste opatrní a obozretní. Väčšinou pracujete v tieni druhých a ľahko sa necháte ovplyvniť. Je minimálna šanca, že sa niekedy dostanete do vedúcej pozície a v láske ste väčšinou závislí od svojho partnera.

Čo vás čaká v jeseni?
Čo vás čaká v jeseni?
Zdroj: Shutterstock

Tula

18. októbra - 16. novembra

Ste veľmi spoločenskí, radi spoznávate nových priateľov a rozširujete si okruh známych. Milujete ľudí a ste im oddaní, ale pre vašu rodinu je to občas bremeno. Ste oddaní svojej práci a partnerovi. Priateľom ste ochotní dať aj posledné euro, ak je to potrebné. Ste šťastní, veselí a viete si dosýta vychutnať všetky drobné životné radosti. A to vám mnohí môžu len závidieť!

Treba si uvedomiť, že odtieň vyobrazený na obale je výsledkom šikovnej práce grafikov, a nie reálny výsledok farbenia.
Treba si uvedomiť, že odtieň vyobrazený na obale je výsledkom šikovnej práce grafikov, a nie reálny výsledok farbenia.
Zdroj: Shutterstock

Vrischka

17. novembra - 16. decembra

Ste výnimočne energickí ľudia, vášniví a občas divokí až agresívni. Väčšinou si vyberáte partnera, ktorý je vám oddaný a pokojný. Vy ste vo vzťahu tí dominantnejší a ak to partner pokorne prijme, môžete byť spolu veľmi šťastní. Nikto vás nikdy skutočne nespozná, vaša pravá tvár zostáva pre mnohých záhadou. Váš ľúbostný život je zvyčajne chaotický, v mladosti často striedate partnerov. Ste mimoriadne opatrní a niekedy nedôverujete ani svojim najbližším.

Žena
Žena
Zdroj: iStock


Nenašli ste svoje znamenie? Poslednú časť indického horoskopu si na www.casprezeny.sk môžete prečítať už zajtra.