Prírodná lekáreň je pre známe ženy, ktoré sa nechcú alebo nedokážu vzdať svojich obľúbených maškŕt, hotovou zlatou baňou. Ani Eva Longoria zo Zúfalých manželiek sa s prísnymi diétami nekamaráti. A aj keď si dopraje, čo má rada, darí sa jej udržiavať vo forme. Ako to robí?

Jej tajomstvom je zázrak menom hoodia! Ešte ste o ňom nepočuli? Tento kaktus účinne potláča neovládateľnú chuť na sladké. Oklame naše zmysly a vysiela do mozgu informácie, ako keby bola hladina cukru v krvi na trochu vyššej úrovni ako v skutočnosti. Vďaka tomu cítite hlad oveľa zriedkavejšie!Nielen Eva Longoria podľahla čaru tejto ilúzie a vďaka hoodii sa môže pýšiť štíhlou postavičkou. Do skupiny obdivovateliek kaktusu patrí aj Angelina Jolie, Britney Spears, Lindsay Lohan, Hillary Duff, dvojičky Olsenové či Oprah Winfrey.

Asi najlepšie v programe udržania si ideálnej hmotnosti s hoodiou je to, že nemusíte radikálne meniť svoje zvyky a preškrtať celý jedálniček. Zároveň to nie je až také jednoduché. Musíte niečo obetovať, napríklad sa prinútiť pravidelne športovať či obmedziť obľúbené maškrty.