18-ročná Reanna Stephens očakáva narodenie svojho synčeka v apríli, ale keď sa pozriete na jej postavu, nikdy by ste nepovedali, že je tehotná. Sama Reanna priznáva, že ľudia si často myslia, že si tehotenstvo len vymýšľa.

Študentka z Južnej Karolíny však tvrdí, že za jej ultraštíhlu postavu môže vegánska strava a pravidelné cvičenie. O svoj príbeh sa podelila preto, aby ukázala iným mamám, že môžu mať prirodzene menšie brušká a nie je pritom žiaden dôvod na obavy. Pre Daily Mail povedala: „Moje dieťatko je monitorované a každý mesiac narastie presne toľko, koľko by malo. Takže veľkosť môjho bruška nehovorí nič o mojom zdraví, či zdraví bábätka. Priznávam sa, porovnávala som sa s inými mamičkami na všelijakých rodičovských stránkach na Facebooku a je jasné, že moje brucho je extrémne malé. Ale mne sa páči, je to moje bruško a moje telo.“

Takto vyzerá jej bruško v šiestom mesiaci.
Takto vyzerá jej bruško v šiestom mesiaci.
Zdroj: Facebook/Reanna Stephens

Reanna priznala, že ju zraňujú necitlivé komentáre ľudí, ktorí v momente, keď počujú, v ktorom je mesiaci, zalomia rukami a pýtajú sa jej, či si to nevymýšľa, či bola u doktora a či si je istá, že je dieťatko zdravé. Samozrejme, pridajú aj poznámky o tom, ako by mala viac jesť a nedovoliť, aby bábätko hladovalo. Našli sa aj takí, ktorí jej povedali, že žena, ktorá sa nevie poriadne najesť, by ani nemala mať dieťa.

Nikdy by ste netipovali, že je tehotná.
Nikdy by ste netipovali, že je tehotná.
Zdroj: Facebook/Reanna Stephens

Reanna je na zdravej vegánskej strave (žiadne živočíšne produkty) a vždy viedla aktívny životný štýl. Podľa nej práve to prispieva k veľkosti jej bruška. 6 rokov sa venovala bojovým umeniam – robila box, kickbox, jujitsu, jogu aj kardio. Teraz sa venuje len joge a kardio. Neje sladkosti a nepije sladené nápoje. Tvrdí, že vo všetkom má podporu rodiny a jej mama bola na tom podobne. Bola atlétka a tehotenstvo na nej začalo byť vidieť až v siedmom mesiaci.