Všetky tieto narodenia majú pomôcť vašej duši dozrieť a pripraviť sa na prijatie večného pokoja. Každé z narodení má svoje špecifiká, takže ľahko zistíte, v ktorom "leveli" života sa práve nachádzate.

1. Dieťa

Je to prvé narodenie, ktoré má veľký význam. Je to doslova začiatok života. V tomto štádiu sa cítite zmätene. Vaše plány nevychádzajú nikdy tak, ako by ste si želali. Máte pocit, že často tápete a neviete, čoho sa v živote zachytiť. Ste frustrovaní, že vám nikto nerozumie. Napriek tomu je táto fáza veľmi dôležitá, pretože vám pomáha spoznávať hodnoty a nájsť si svoje miesto vo svete.

2. Študent

Je to prvé znovuzrodenie a druhé štádium života. Že sa nachádzate práve v tejto etape zistíte tak, že nerobíte celý život nič iné, iba sa učíte. Máte pocit, že čokoľvek, čo sa vám prihodilo, vás má niečo naučiť. Prechádzate lekciami, zbierate skúsenosti. Hľadáte samých seba a vaše vzťahy sa začínajú kryštalizovať a formovať.

Neprestávajte veriť na lások ani v pokročilejšom veku.
Neprestávajte veriť na lások ani v pokročilejšom veku.
Zdroj: Shutterstock

3. Objaviteľ

Druhé znovuzrodenie a tretia fáza života. Ste už dosť sebavedomí nato, aby ste objavovali nové veci a testovali svoje limity aj to, v čo veríte. Ste zvedaví, túžite po nových skúsenostiach, a aj tie nepríjemné už dokážete zvládnuť na úrovni vyzretého človeka. Pred prekážkami nestrkáte hlavu do piesku, viete sa ťažkostiam postaviť zoči-voči a zúročiť každú životnú lekciu.