Numerológia považuje čísla za hlavný kľúč v oblasti medziľudských vzťahov, kariéry, zdravia alebo rôznych talentových daností a zručností, ktoré sme si priniesli na tento svet. Každé číslo má svoju vlastnú, úplne odlišnú energiu a nedá sa zameniť so žiadnym iným. Funguje to podobne ako tóny na hudobnej stupnici – od vysokých po hlboké.

Jednotlivé čísla v dátume narodeniapomáhajú určiť naše charakteristické vlastnosti, silné a slabé stránky - ale aj to, ako nás vníma okolitý svet, čo si o nás druhí myslia. Odhaľte svoje typické vlasnosti a zistite aj to, čo majú na vás ostatní najradšej!

S číslami sa dá v numerológii pracovať rôznymi spôsobmi. Najčastejšie sa ako hlavné používa číslo životnej cesty. Ako ho zistíte? Nie je to nič zložité, stačí si to jednoducho spočítať podľa našej tabuľky.

Láska
Láska
Zdroj: iStock


Ako na to?

Je to také jednoduché!

Dátum narodenia: 12. 10. 1973

1 + 2 + 1 + 0 + 1 + 9 + 7 + 3 = 24 = 2 + 4 = 6

Všetky čísla vo vašom dátume narodenia skrátka spočítajte (pozri príklad). Výslednú dvojmiestnu hodnotu opäť spočítajte tak, aby ste ako výsledok dostali jedno číslo (1 – 9).


Čísla od 1 do 3 nájdete tu:

Čísla od 4 do 6 nájdete tu:

 

Láska
Láska
Zdroj: iStock

7.

Ste veľmi citliví a spirituálni. Nie ste ochotní pozerať sa na svet iba z pohľadu racionálneho človeka. Máte skvele vyvinutú intuíciu a veríte svojim pocitom. Potrebujete sny, ktoré môžete uskutočniť, inak nie ste šťastní. Radi rozvíjate svoje schopnosti, chceli by ste zmeniť svet, hoci len po malých krôčikoch. Ťažko chápete ľudí, ktorých v živote ovláda rozum. Najlepšie si rozumiete s otvorenými dušami, to sú ľudia, ktorí vedia, že život je oveľa viac ako veci, ktoré sa dajú chytiť rukami a vidieť očami. Pri hľadaní životného partnera si dávajte pozor, aby bol týmto veciam naklonený. Len tak spolu môžete byť naozaj šťastní.

Ak ste na nože, radšej si dovolenku posuňte na neskôr.
Ak ste na nože, radšej si dovolenku posuňte na neskôr.
Zdroj: Shutterstock

8.

Ste vzdelaní a jemní ľudia, ktorí si cenia veci, ktoré nepredávajú v obchode - milujete dlhé a príjemné rozhovory, originálne myšlienky, hudbu a umenie. Je ľahké s vami komunikovať, vyhýbate sa konfliktom a snažíte sa vžiť do pocitov druhých ľudí. Vždy starostlivo zvážite všetky argumenty a protiargumenty. Zriedka dovolíte svojim citom, aby vás celkom ovládli, radšej riešite veci racionálne a bez zbytočných scén. Ste pokojní a logickí, ale zároveň citliví a milí. Ceníte si "staromódne" veci, ste klasik, človek, ktorého všetci obdivujú a napodobňujú. Na opačné pohlavie pôsobíte ako magnet.

Láska
Láska
Zdroj: iStock


9.

Rozhýbete a prevrátite veci okolo seba. Milujete pestrú, zaujímavú a rozmanitú prácu a ste ochotní striedať ju dovtedy, kým nenájdete tú pravú. Rutina vás ochromuje. Keby ste museli celý deň sedieť pri počítači, stratili by ste chuť do života. Potrebujete nové výzvy, aby ste mohli uskutočniť svoje originálne nápady. Vaša osobnosť je ako dúha, aj počas tých najsmutnejších dní dokážete druhých rozveseliť. Ak niekedy cítite, že vo vás vyhasla iskra, je to len preto, lebo sa práve nachádzate na nevhodnom mieste. Hľadajte, objavujte, realizujte sa! Len tak budete môcť urobiť svojho životného partnera šťastným. Inak budete trpieť obaja - vaša duša aj partner.

Ako si okoreniť sexuálny život?
Ako si okoreniť sexuálny život?
Zdroj: Shutterstock