Urobte si tento rýchly obrázkový test. Prezradí o vašej duši zaujímavé veci. Ktorý Mesiac okamžite pritiahol vašu pozornosť?

Ktorý Mesiac okamžite pritiahol vašu pozornosť?
Zdroj: Shutterstock

Ak ste si vybrali Mesiac č. 1

Ktorý Mesiac okamžite pritiahol vašu pozornosť?
Zdroj: Shutterstock

Vaša duša zo všetkého najviac túži po pokoji. Momentálne prežívate veľmi náročné životné obdobie. Snažte sa trochu viac sústrediť na seba a na svoje potreby. Robte veci, ktoré vás napĺňajú radosťou a šťastím, nájdite si aktivity, ktoré vo vás vyvolávajú vášeň. Nezanedbávajte ani svojich priateľov, fungujúce a láskyplné medziľudské vzťahy napĺňajú vašu dušu pokojom. Počúvajte hlas srdca a snažte sa sústrediť na veci, ktoré najviac potrebujete. Naplánujte si nasledujúce obdobie svojho života, staňte sa jeho aktívnym tvorcom, prevezmite nad ním kontrolu.

Ak ste si vybrali Mesiac č. 2

Ktorý Mesiac okamžite pritiahol vašu pozornosť?
Zdroj: Shutterstock

Vaša duša potrebuje viac lásky. Snažte sa pristupovať k sebe s vačším pochopením. Len tak budete môcť dať svojim milovaným viac pozornosti a lásky. Nebuďte voči sebe prehnane kritickí. Naučte sa pociťovať vďaku za všetko, čo sa vám doteraz v živote podarilo. Nezabúdajte, že ak nebudete mať radi samých seba, nemôžete lásku prijímať ani ďalej rozdávať. Začnite vždy od seba. Využite nasledujúce týždne na to, aby ste sa naučili bezpodmienečne milovať svoju dušu a prijať to, akí naozaj ste. Nezáleží na tom, či práve prechádzate príjemným alebo zlým životným obdobím, či ste spokojní alebo zúfalí, najdôležitejšie je zmieriť sa sám so sebou a prijať sa.

Ak ste si vybrali Mesiac č. 3

Ktorý Mesiac okamžite pritiahol vašu pozornosť?
Zdroj: Shutterstock

Upokojte svoju dušu, povedzte si, že všetko bude v poriadku. Prechádzate veľmi ťažkým obdobím, ale buďte si istí, že všetko nakoniec dobre dopadne, len treba trpezlivo počkať, kým opäť zasvieti Slnko. Sústreďte sa na pozitívne veci, na neopakovateľné maličkosti, ktoré vám vedia vyčariť na tvári úsmev. Oveľa ľahšie tak nájdete nádej na pokračovanie. Vyskúšajte jednoduché cvičenie. Večer pred každým spánkom nájdite a pomenujte tri veci, za ktoré ste v ten deň mohli byť vďační.