Andrea zavítala do Talianska pracovne, no v nádhernom Positane na slávnom Amalfskom pobreží na juhu Talianska to nie je len o práci. Veď už samotné fotenie v takom nádhernom prostredí musí byť ako za odmenu!

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial

Verešová na vražedných podpätkoch, Andrea, naozaj sa v TOMTO dá chodiť?

Už na palubu lietadla nastupovala Andrea ako diva. Obliekla si čierny overal zvonového strihu, ktorý  je momentálne veľkým hitom medzi influencerkami. Doladila ho štýlovou cross body kabelkou typu 2v1 a veľkou elegantnou taškou. Mala obuté vysoké topánky a všetko do korunoval ležérny účes a luxusné doplnky. 

Už na palubu lietadla nastupovala Andrea ako diva. Čierny zvonový overal je momentálne najväčším hitom medzi influencerkami. Outfit doladila crossbody kabelkou 2v1 a veľkou štýlovou taškou.  Všetko to korunoval ležérny účes, vysoké topánky a doplnky. Instagram.com/andreaveresovaofficial

Andrea myslí aj na svojich fanúšikov a pravidelne im posiela viac ako horúce pozdravy. Veď ktorá žena by pohrdla pohľadom na najnovšiu kolekciu plaviek, ktoré sa ešte len budú nosiť? Fanúšikov mužského pohlavia budú zrejme viac ako plavky zaujímať hriešne krásne krivky modelky.

Andrea Verešová
Zdroj: Instagram.com/andreaveresovaofficial