Od zvláštneho nočného návratu Matovičovcov z dovolenky v španielskej Malage uplynul už týždeň. Zatiaľ čo vtedy si médiá všímali hlavne šéfa rezortu financií, ktorý po prílete z Andalúzie zdúchol bočným vchodom, teraz stylisti upriamili pozornosť na jeho ženu,  píše Pluska.

Matovičová sa na viedenskom letisku predstavila pre ňu naozaj v neobvyklom outfite so slamákom na hlave. Košická stylistka, módna návrhárka, majiteľka butiku a odborníčka na módu Svetlana El Halawany ju svojím hodnotením určite nepoteší.

Keď nič s ničím neladí.
Zdroj: facebook/Igor Matovič

Hodnotenie El Halawany: "Je síce oblečená slušne, ale outfit tohto typu, kde nie sú zosúladené jednotlivé časti, ju zbytočne robí staršou. Ani materiály nie sú v symbióze. Červeno-čierna tvrdá kombinácia, ktorú svojho času vedela perfektne predviesť jedine bývalá britská premiérka Theresa Mayová, nie je v prípade Matovičovej šťastným kopom do fashion bránky. Jej muž by mohol mať trošku dlhší oblekový rukáv. Ružová kravata mi sama osebe neprekáža, ale tu by sa mi viac páčili kúsky tón v tóne. Ich dcére šaty s puf rukávmi pristanú."

Pozrite na ďalšej strane, ako zhodnotila Svetlana outfit Pavlíny po prílete na viedenské letisko >>>