Sympatického Williama Gutiérreza-Levyho poznáme v našich končinách najmä vďaka mexickej telenovele Víťazstvo lásky. Tam bojoval o možnosť prežiť šťastný život po boku Maite Perroniovej. Zaujímavé však je, že v skutočnosti spolu veľmi nevychádzali. V súkromí sa od roku 2003 jeho meno spája s americkou herečkou a modelkou Elizabeth Gutiérrezovou. Hoci majú spolu dve deti, Christophera Alexandra a Kailey Alexandru, šušká sa, že sú odlúčení. A pritom by nešlo o prvý rozchod.

Filantrop a tanečník v jednom

Hoci s manželkou zrejme majú problémy v raji, je milujúcim otcom, ktorý by pre svoje ratolesti urobil prvé aj posledné. A nielen pre svoje. Will je filantrop a podporuje rodiny s nízkym príjmom v Mexiku, aby im mohli opraviť domy, a zúčastnil sa aj na zbierke pre deti so zdravotným postihnutím, rakovinou a autizmom v USA.

Jeho hlavnou náplňou práce je herectvo a produkcia, no tento muž s telom modela je aj nadaný tanečník. Bol súčasťou šou Dancing with the Stars, kde predviedol aj svoje sexi telo. A to si všimla aj diva J. Lo, vďaka čomu sa objavil v jej klipe k skladbe I‘m Into You. 

Viete, že...

... ako 15-ročný emigroval z Kuby do USA? V rodisku žil vo veľmi zlých podmienkach, a keď jeho nevlastný otec dostal povolenie na pobyt, odišli do Miami.