Nedeľňajšia tragédia na Zochovej si vyžiadala životy piatich ľudí, niekoľko zranených a zanechala po sebe svedkov, ktorí sa z obrovskej traumy budú ešte dlho spamätávať. Medzi nimi aj brata Viktórie Podmanickej, Martina. Áno, na zastávke Zochova bol aj môj brat. Bol tam aj so svojím kamarátom, ktorého najprv nevedel nájsť. Potom ho našiel niekoľko metrov ďalej od zastávky. Zavolal sanitku. On bol ten, ktorý privolal pomoc! Bola to veľká hrôza, na mieste videl tých ľudí, že koniec... Môjmu bratovi sa, našťastie, nič nestalo, ale, bohužiaľ, jeho kamarát také šťastie nemal. Je jednou z obetí," povedala smutne Viki pre týždenník Šarm.

Na snímke je miesto nehody na bratislavskej autobusovej zastávke Zochova, na ktorej došlo v noci 2.10.2022 k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zomrelo 5 nevinných ľudí.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

"Boli to sekundy. Niektorí ľudia na zastávke videli, že sa rúti auto z podjazdu. Niektorí kričali, že pozor na to, že sa rúti! No niektorí ľudia stáli chrbtom k situácii alebo bokom. Môj brat to, našťastie, tiež videl aj s jeho kamarátom, že sa rúti auto. Vodič určite nešiel podľa predpisov, čo sa týka rýchlosti. Auto narazilo do stromov, čo sú kúsok nad zastávkou a ťahalo za sebou ľudí," opísala hrôzostrašné chvíle modelka. Všetkým pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

Zábery z miesta nehody nájdete v galérii.