Kubánsky herec Mario Cimarro sa u nás preslávil vďaka postave zvodného Juana Reyesa. Telenovela Skrytá vášeň sa na Markíze prvýkrát vysielala v roku 2004. Príbeh troch bratov a troch sestier si získal srdcia divákov a veľkej popularite sa teší aj dnes. Telenovela sa dočkala dokonca aj pokračovania a po rokoch sa znovu objavuje na našich televíznych obrazovkách.

Po odvysielaní pôvodných častí budú nasledovať tie najnovšie, kde si diváci budú môcť pozrieť aj to, ako sa ich obľúbení herci po rokoch zmenili. A rozhodne zrejú ako víno! Dôkazom je aj neodolateľný Juan Reyes. Jeho predstaviteľ sa v skutočnom živote zamiloval do Slovenky, s ktorou má nádhernú dcéru Brianu a aktuálne tancuje v ôsmej sérii Let's Dance.

Posledné tretie kolo tanečnej šou bolo venované filmovým piesňam. Herec Mario Cimarro so svojou novou tanečnou partnerkou Vanesou Indrovou predviedli vášnivý tanec na hudbu z obľúbeného filmu Desperado. Cimarrova snúbenica Bronislava Gregušová sa objavila v zákulisí šou a svojím outfitom zatienila všetky dámy na červenom koberci. FOTO nájdete tu >>>

Mario Cimarro má dnes 51 rokov a od čias nakrúcania Skrytej vášne sa takmer vôbec nezmenil. Pripomeňte si jeho horúce posteľové scény s Normou z obdobia, keď nakrúcali pôvodné časti slávnej telenovely. FOTO tu >>>

Najerotickejšie chvíle v telenovele Skrytá vášeň

Norma sa podľa markiza.sk v noci vykradla k Reyesovcom na haciendu a definitívne dala svojim citom voľným priebeh. Juan neveril vlastným očiam, keď ju cez okno zbadal stáť pred ich domom. Ani sekundu neváhal a odviedol ju k sebe do izby. Pre dvojicu to bola mimoriadne krásna a dojemná noc, pretože okrem intímneho zblíženia sa Juan dozvedel, že sa Norma rozhodla pokrstiť ich syna a vybrala mu meno Juan David.

Ich nahé telá pokrývala počas vášnivého milovania iba plachta...

Pozrite si najerotickejšie zábery zo seriálu v našej fotogalérii!