8. septembra sa ľudia z celého sveta ponorili do smútku. Z Anglicka sa rozšírila správa o úmrtí kráľovnej Alžbety II. (†96). Panovníčka mala naozaj tuhý korienok, no od smrti jej milovaného manžela začalo aj jej zdravie dostávať zabrať. Na trón po nej nastúpil jej syn Charles (73), ktorý prijal panovnícke meno Karol III.. Podľa predpovede istého muža však príliš dlho vládnuť nebude. Na tróne by totiž mal byť údajne len tri a pol roka.

Pritom nejde o žiadneho známeho proroka či veštca, ktorý smrť Karola III. predpovedal. Istý Logan Smith totiž ešte 7. júna tohto roku zverejnil na svojom twitterovom profile "proroctvo".  „Kráľovná zomrie 8. septembra 2022. Kráľ Charles zomrie 28. marca 2026.” Nuž a aktuálny anglický panovník má dôvod obávať sa, keďže tomuto mužovi vyšla predpoveď na dátum úmrtia jeho matky.

Podľa istého Logana si už kráľ Karol III. dlho nepožije. Malo by mu ostávať niečo vyše 3 a pol roka.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CfMRNa5sPer/

V čase zverejnenia jeho tweetu nikto neprikladal dôležitosť. Až do 8. septembra, kým nevyšlo najavo, že kráľovná umrela. A ľudia začali vtedy vo veľkom komentovať jeho predpoveď. „Ak sa ukáže, že má pravdu, tak to si chudák Charles ten trón dlho neužije.",  „Na jednej strane si hovorím, že aká blbosť. A potom, keď si uvedomím, že sa mu tá predpoveď s kráľovnou naozaj podarila... Neviem. Je to ozaj desivé," znejú len niektoré z komentárov. Ostáva teda len dúfať, že predpoveď smrti kráľovnej mu vyšla len náhodou a Charles sa dožije minimálne toľko, čo jeho rodičia.

Fotografiu originálu príspevku nájdete v galérii.