Niekdajšia advokátka z jojkárskej Súdnej siene a riaditeľka Domova sociálnych služieb v Pezinku Renáta Názlerová (54) najnovšie zaujala na svojom Instagrame módnymi inšpiráciami, ktoré nadchli mnoho žien. Pózuje v šatách pre moletky, ktoré nosí s takým šarmom a eleganciou, že jej môžu závidieť aj mnohé modelky.

Renáta rada zverejňuje zábery, na ktorých pózuje v rôznych šatách pre moletky. S perfektným nápadom prišla na dovolenke a odfotila sa hneď niekoľkokrát v rôznych outfitoch. Sledovateľky si mohli vybrať, v čom sa im Renáta najviac páči. Skúšala to v kvetinkových šatách, s odhalenými ramenami, s hlbokým výstrihom, ale aj v krásnom overale či v odvážnych šatách v štýle legendárnej Marilyn Monroe. Vyzerala v nich jednoducho perfektne! A teraz si počkajte na to najlepšie.

Renáta pred pár dňami zverejnila fotku, na ktorej je oblečená v neskutočných červených šatách. Stojí pred krásnymi modrými dverami a prvé čo vám napadne - jéj, veď ona je ako BOHYŇA! "Renátka, ste nádherná žena, 😘" pochválili ju v komentároch nadšené sledovateľky. "Veľmi vám to pristane!" "Úžasný outfit, úžasná vy, úžasná fotka!👌👌👌🤩"

Pozrite si ju aj vy! Nádhernú FOTKU nájdete v galérii.