Mel B (46): Najlepší je sex

Speváčka, ktorá sa preslávila ako členka Spice Girls, má na štíhlu figúru jednoduchý a skutočne príjemný recept. Pred pár rokmi, keď bola ešte vydatá, povedala, že najlepším cvičením je sex s manželom. Aj päťkrát denne. Aktuálne je hudobníčka single, takže si zrejme našla inú pohybovú aktivitu. Aj keď, jeden nikdy nevie.

Mel B: Najlepší je sex
Zdroj: Shutterstock

Victoria Beckham (47): Aj tvár musí byť fit

Dnes už tvárová joga nie je nič výnimočné a hlása ju nejedna celebrita. Posh Spice objavila jej čaro už pred desiatimi rokmi. Aj preto zrejme tri roky pred päťdesiatkou vyzerá v tvári tak mladistvo. Victoria robí cvičenie, ktoré zahŕňa rôzne výrazy tváre, a tým si omladí a rozžiari aj pleť.

Victoria Beckham: Aj tvár musí byť fit
Zdroj: Shutterstock

Matthew McConaughey (52): 200 kľukov za deň

​Obľúbená hollywoodska hviezda, ktorú milujú najmä ženy, sa musí udržiavať vo forme. Raz si dal zvláštnu výzvu. Začal chaoticky a náhodne robiť kľuky v intervaloch. Prípadne aj iné cviky, podľa toho, na čo mal náladu. Jednoducho sa zrazu zdvihol a urobil 20 kľukov v rôznych intervaloch počas dňa. „9.00, bum, 20 kľukov, 10.30, sedím na nudnej porade. Bum, ďalších 20 kľukov.“ Toto urobil desaťkrát do dňa a na konci mal na konte 200 kľukov. Viete si to predstaviť?

Matthew Mcconaughey: 200 kľukov za deň
Zdroj: Shutterstock

Kate Upton (29): Nebotyčné váhy

Krásna modelka, ktorá tento rok oslávi tridsiatku, dokázala niečo, na čo by si nejedna z nás ani len netrúfla pomyslieť. Svojimi bokmi totiž vytlačila 102 kilogramov. Pýtate sa ako? Jednoducho realizáciou cviku, ktorému sa hovorí hip thrust. Vďaka tomu si môžete krásne vyformovať zadoček. Kate má náš obdiv za tú ťažkú váhu, veď mnohým ženám sa zatočí hlava už pri päťkilových „jednorúčkach“.

Kate Upton: Nebotyčné váhy
Zdroj: Shutterstock

Michelle Rodriguez (43): Joga na Evu

Tmavovlasú herečku preslávili filmy Rýchlo a zbesilo, kde stvárnila Letty. Už je to niekoľko rokov, čo Michelle prepadla čaru jogy. Akurát trošku inej, než na akú sme zvyknuté bežne. Ona ju totiž cvičila tak, ako ju Boh stvoril. „Sladká prestávka od svetského chaosu.“ Takto cvičenie v Evinom rúchu nazvala samotná Rodriguez.

Michelle Rodriguez: Joga na Evu
Zdroj: Shutterstock

Mark Wahlberg (50): Príliš skorý budíček

Herec síce má na svojom konte polstoročnicu, no je v lepšej forme ako mnohí dvadsiatnici. Aj svoj profil na Instagrame zahŕňa fotkami postavy pri cvičení. Pred štyrmi rokmi sa ho jeden z fanúšikov pýtal, ako vyzerá jeho deň. Mark vtedy zverejnil svoj harmonogram, ktorý je skutočne šialený. Budík mal totiž nastavený na 2.30! O 3.15 si dal raňajky a 3.40 už začal cvičiť, o 7.30 si zahral golf, ktorého je veľkým fanúšikom, o dve hodiny si zašiel do kryokomory, ďalší tréning ho čakal o 16.00 a o 19.30 už ležal v posteli a šiel spať. Šialené. Dokázali by ste podobný režim dodržať aj vy?

Mark Wahlberg: Príliš skorý budíček
Zdroj: Shutterstock

Kelly Osbourne (37): Návrat do detstva

Speváčka, ktorej poznávacím znamením sú fialové vlasy, sa udržiavala vo forme cvičením, ktoré sme do odpadnutia robili ako deti. Akurát vtedy to bola hra. Podľahla totiž hula-hupu, teda krúteniu obručou na páse. Povedala, že je to brilantné, ako cvičenie je to výzva a navyše zábava. Nahradila tým pohyb ako beh, silový tréning či joga, ktorým sa treba venovať aj hodinu. Jej stačilo 10 minút hula-hupu.

Kelly Osbourne: Návrat do detstva
Zdroj: Shutterstock