Jeho manželstvá sú skôr talianske

Jason Priestley (44) alias Brandon Walsh rovnako ako jeho seriálová sestra Brenda vstúpil do manželského chomúta trikrát. Momentálne je ženatý s filmovou maskérkou, s ktorou má dve deti.

Tento nie príliš vysoký chlapík svoje umelecké sklony zrejme zdedil po dedkovi, ktorý bol cirkusový akrobat. V seriáli hral takmer dokonalého študenta, v súkromí však taký nie je. Jeho telo obťažkané tukovými vankúšikmi a tvár poznačená divokými večierkami hovorí za všetko.

Zbalil najväčšiu sexicu

Brian Austin Green (40) sa takmer vôbec nezmenil. Ako seriálový David Silver zasiahol nejedno dievčenské srdce. Svoju lásku k hudbe zdedil po otcovi, ktorý bol country-westernovým umelcom a malého Briana brával na svoje vystúpenia. V roku 1996 Brian vydal album One Stop Carnival.

Ženatý je s kráskou Megan Fox, ktorú mu môžu závidieť všetci chlapi. Šťastná je aj Megan, s ktorou má syna Noaha. Brian je totiž pozorný partner a skvelý otec.

Stále divoký

Kto nevidel Luka Perryho (47), ako cvála na koni vo westerne Pištoľníkov sľub, môže ľutovať. O nič horší nebol ani v seriáli, kde stvárnil postavu nebezpečného závisláka Dylana. Vyrábal tam jeden problém za druhým.

To mu zrejme zostalo, pretože jeho povesť rebela a sukničkára ho predchádza i dnes. Je rozvedený s modelkou Minnie Sharp, s ktorou má dve deti.

Makal na sebe a vyplatilo sa

Ian Ziering (49) hral v seriáli rolu Steva Sandersa, ktorému sa príliš nedarilo. Dnes je z neho striptér v kultovom zoskupení krásavcov v striptérskej skupine Chippendales, ktorí kočujú po celom svete, aby šteklivou erotickou šou dostávali do kolien ženy všetkých vekových kategórií.

Keď sa to dozvedela Jennie Garth alias seriálová Kelly, nelenila a na sociálnu sieť mu okamžite napísala: „Daj mi vedieť kedy – budem tam!“