Víťazka šou Hotela Paradise Nela Slováková už nejaký ten piatok randí so slovenským hokejistom Lukášom Kozákom. Nedávno oslavoval narodeniny a tak ho blondínka vzala do Vysokých Tatier. Nela tvrdo maká a tak rada dopraje sebe aj svojej láske. Aj preto sa ubytovali v luxusnom tatranskom hoteli.

Nela Slováková a Lukáš Kozák
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Cf67JsQKeCw/

To však netušila, že ich romantický pobyt zatieni správanie niektorých ľudí. Podnikateľka sa totiž poriadne vytočila a o svoje rozhorčenie sa podelila s fanúšikmi na sociálnej sieti. "Ľuďom j*be! Ľudia sú burani! Peniaze z ľudí neurobia lepších ľudí! Často práve naopak! Už vidím, keby to bolo v ich domácnosti/hoteli, ako nadávajú. Ale jasné. Z cudzieho krv netečie. Dnes ten kohútik vo verejnom wellness v hoteli zavieram behom dvoch hodín po tretí raz. Viac sedlákov stretávam na luxusných miestach. Ľudia, čo si nič nevážia a majú pocit, že im vďaka peniazom patrí celý svet," rozčúlila sa Nela v príbehu.

Pravdepodobne je česká influencerka a podnikateľka jedna z mála, od koho by sme takúto reakciu čakali. Tu sa však potvrdzuje pravidlo, že hoci má peniaze, vie si vážiť veci a zbytočne nimi neplytvá. "Napriek tomu, že tento hotel stojí napríklad 10-tisíc za noc, nie som taká pi*a, aby som si po sebe nevedela zavrieť kohútik a plytvala vodou a vyhadzovala peniaze do vzduchu. Normálni idioti sú niektorí ľudia. Sa preberte niektorí, fakt,” neskrývala rozhorčenie Slováková. Aj to je zrejme jeden z dôvodov, pre ktoré si ju Lukáš váži, miluje ju a tvoria tak pár už päť rokov.

Nela a Lukáš to spolu ťahajú už päť rokov.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CkWNH8bDWg8/

Odvážne zábery Nely Slovákovej nájdete v galérii.