Párne roky sú vždy o niečo šťastnejšie, najmä v láske a vzťahoch. Zvyšok roka 2020 bude v láske pestrý a dobrodružný, máte sa na čo tešiť!

Rok 2019 bol v oblasti lásky a vzťahoch skôr pasívny a opatrný. Rok 2020 sľubuje oveľa viac vášne a dobrodružstva. Párne číslo robí vzťahy intenzívnejšími a prinesie mnoho zmien pre všetky znamenia.

Horoskop lásky pre Baranov, Býkov, Blížencov a Rakov nájdete tu >>>

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Lev

Ak ste vo vzťahu, veľké vášne sa upokoja a príde vyrovnanejšie obdobie. Na jar si s partnerom vytýčite nový spoločný cieľ. Uprostred roka sa budete musieť obetovať pre lásku a na konci roka postavíte svoj spoločný život na nových základoch. Erotika sa zmení na nežný a romantický vzťah.

Ak ste single, tento rok sa budete cítiť úžasne vo svojej koži. Vychutnáte si slobodu a nekonečné možnosti, ktoré sa pred vami otvárajú. Viackrát sa na scéne objaví zaujímavý človek, ktorý vás pozve na rande. Každý z nich vás naučí niečo dôležité. Na konci roka nastane nové životné obdobie - príde osudová láska, na ktorú ste tak dlho čakali!

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Panna

Rok 2020 bude rokom ukončenia alebo odhodlania na zmenu. Vo vzťahu už prestanete veci zbytočne odkladať a urobíte, čo ste mali urobiť už dávno. Partner vám viackrát dokáže, že ste pre neho dôležití. Druhá polovica roka bude harmonická a pokojná. Na konci leta vyjde najavo, či je pre vás partner naozaj ten pravý.

Ak ste single, v tomto roku sa konečne rozhodnete dať do poriadku svoj milostný život. Len čo sa otvoríte novým zážitkom a dobrodružstvám, dostaví sa výsledok. Na jar stretnete niekoho, s kým sa veľmi rýchlo duševne zblížite. Toto stretnutie sľubuje pekný vzťah: bude to konečne osudová láska, na ktorú ste tak dlho čakali?

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Váhy

Na konci jari bude váš milostný život trochu zložitý, ale nesúlad medzi vami a partnerom sa čoskoro vytratí a vo vzťahu opäť zavládne harmónia. V lete zažijete veľa vášne a vzrušujúcich dobrodružstiev. Partner príde s prekvapujúcim priznaním, na ktoré ste dlho čakali. Urobí to však len vtedy, ak mu doprajete dostatok slobody a vlastného priestoru.

Ak ste single, na začiatku roka vás samota potrápila viac než inokedy. Snažte sa myslieť pozitívne, čoskoro sa to zmení. Rozmaznávajte sa, vychutnajte si svoju slobodu a voľnosť, venujte sa sami sebe, vráťte sa k starým záľubám, prihláste sa na nejaký kurz. Prestaňte myslieť na seba a svoju situáciu a zmena príde skôr, než si myslíte! Leto sľubuje horúce flirty a zaujímavé stretnutie s človekom, ktorý si získa vaše srdce.

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Škorpión

Či máte dlhodobý vzhťah alebo ste spolu len krátko, v lete príde veľký konflikt, ktorý otestuje vaše city. Našťastie do konca augusta sa situácia upokojí, ale len v prípade, ak ste schopní dohodnúť sa na kompromise. Tolerancia bude tento rok mimoriadne dôležitá.

Ste slobodní? Tak teraz prichádza najvhodnejší čas na to, aby ste opustili svoju komfortnú zónu. Pusťte sa do niečoho nového, neznámeho, odvážte sa otvorenejšie flirtovať. Neskrývajte svoje pocity, skôr si tak nájdete partnera. Zvyšujte svoje šance a budete úspešní!

Čo vás čaká v láske?
Čo vás čaká v láske?
Zdroj: Shutterstock

Horoskop lásky pre Baranov, Býkov, Blížencov a Rakov nájdete tu >>>