Zuzana má 52 rokov, manžel sa s ňou rozviedol pred viac ako štyrmi rokmi. Aj tak to už dávno nefungovalo, mal inú. Deti im odrástli a ona ostala sama v cudzom meste, kde ju držala len práca.

"Hľadala som si spriaznenú dušu na rôznych internetových zoznamkách, ale rok to nevychádzalo. V jednu sobotu pred dvoma rokmi som prišla domov z práce a chcela som ísť vonku. Pršalo však a tak som sa rozhodla prečítať si nejaké nové profily mužov. Nedávala som však tomu žiadnu nádej," priznala Zuzana.

Zabávala sa nad nezmyselnosťami typu veľkosť nohy, úchylky a podobne. V okienku majetok našla napísané „mám mobily, dokonca aj dva.“ Zareagovala na to: „Tak niekam zavolaj, nech neprší.“

Dnes už vlastne ani nevie, či pršať prestalo, ale v jej živote sa poriadne rozjasnilo. "Našla som si lásku. A po 50-ke je to oveľa krajšie, intenzívnejšie a romantickejšie s úctou. Prajem to všetkým, ktorí sú sami. Hľadajte a skúšajte. Láska prichádza, keď to najmenej čakáme a možno aj na miestach, kde to nečakáme," radí všetkým osamelým a sklamaným.