Po troch deťoch žila Rebeka v manželstve bez sexu. To sa napokon skončilo rozvodom. Bez naplnených intímnych potrieb vydržala ďalších sedem rokov. Aké to bolo, keď znova začala sexuálne žiť?

Keď som bola na strednej, nikdy som nemala núdzu o záujem opačného pohlavia. Chalani so mnou flirtovali a ja som sa na ich poznámky chytala a drzo som im ich vracala naspäť. Je pravda, že v tom čase som vyzerala dosť dobre a aj som si to uvedomovala. Moja zvedavosť a otvorená povaha ma hnali aj do prvých sexuálnych zážitkov skôr ako moje rovesníčky. O panenstvo som prišla medzi prvými a kamarátky si ku mne často chodili po rady vo vzťahoch a sexe.

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock

Dana som si vzala hneď po škole. Vtedy sme sa milovali veľmi intenzívne. Často aj ráno pred odchodom do práce, alebo som ho niekoľkokrát prepadla u neho v kancelárii a dali sme si obednú rýchlovku. Potom prišlo prvé dieťa a všetko sa zmenilo. Ja som dosť pribrala a bola som unavená starostlivosťou o bábätko, takže sex bolo to posledné, na čo som mala náladu. Neskôr sa nám pošťastilo aj z tých občasných intímnych spojení splodiť dve ďalšie deti a vtedy som bola rada, ak sa nám podarilo mať sex raz za mesiac. O radosti z milovania už nemôže byť ani reči. Robila som to unavene, akoby v tranze a len z pocitu akéhosi manželského dlhu voči Danovi.

 

Po čase sa sex z našej spálne vytratil úplne. S Danom sme fungovali ako zohratá dvojica čo sa týka výchovy detí a fungovania domácnosti, ale vášeň celkom vyhasla. Líhali sme si vedľa seba ako dobrí kamaráti. Po vzájomnej dohode sme sa rozviedli. Riešili sme to racionálne, neboli tam žiadne veľké emócie. Najprv mi Dano dosť chýbal a prekážala mi predstava, že bude randiť s inými ženami, ale svojím spôsobom sa mi aj uľavilo. Nikto už odo mňa nečakal, že sa budem na neho roztúžene a vášnivo vrhať s túžbou po nežnostiach.

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock

Kolegyne ma nahovárali, aby som si našla niekoho cez internetové zoznamky. Aj som to skúsila, ale bola to úplná katastrofa. Chlapíci sa vo svojich profiloch prezentovali úplne inak akí boli v reále. Nakoniec som si znechutená zrušila všetky svoje kontá a začala som sa venovať viac sebe a svojim záľubám, ktoré som mala ešte pred deťmi. Konečne som sa zapísala na vytúžený kurz kreatívneho písania. Boli sme tam samé baby. Aj som bola trochu sklamaná, že tam nebude žiadna mužská energia, keď do miestnosti vstúpil náš lektor. Bol to veľmi charizmatcký tridsiatnik, oveľa mladší odo mňa, ale rozprával ako stará duša. A ja som sa zaľúbila už len do jeho hlasu.

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock

A potom sa to stalo! Sedeli sme spolu už mimo kurz v kaviarni a preberali jednu moju krátku poviedku, keď mi zrazu položil ruku nežne na krk a pritiahol ma k sebe, aby ma pobozkal. Zčista-jasna uprostred kaviarne. Cítila som, akoby mnou prešiel elektrický výboj. Potom zašepkal: „Poďme ku mne...“ Nie že by som nechcela, ale uvedomila som si, že roky bez muža sa podpísali aj na mojom tele. Nohy som si neholila pekných pár dní a nie som si istá, či by v tej divočine pubického ochlpenia našiel moju vagínu. Ani ja som si nebola istá, či ju vôbec ešte mám. Priznala som sa mu, že som také niečo poriadne dávno nerobila. On mal možno na mysli pár týždňov či mesiacov, no ja som hovorila o siedmich rokoch bez sexu!

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock

„To nič,“ zašepkal. „Pôjdeme na to pomaly.“ A ja som sa ako v mrákotách vznášala za ním do jeho bytu. V jeho kúpeľni som sa snažila mentálne pripraviť na to, čo príde. Zvažovala som: „Je to so sexom ako s jazdou na bicykli? Je pravda, že sa to nedá zabudnúť?“ Nakoniec som sa zhlboka nadýchla a povedala si: „Si síce neoholená, ale priťahuješ ho. A koľkokrát za život budeš mať ešte možnosť užiť si s mladým sexi učiteľom kreatívneho písania?“ Išla som do toho. A dobre som urobila. To, čo sa dialo potom, bola ako explózia všetkej rokmi nahromadenej energie. Ani omylom sme na to nešli pomaly. Naše telá sa zmietali vo vlnách rozkoše a vášne. Priznávam, že takto som si sex užila naposledy ešte pred svadbou. Kým v manželstve ma sex nudil, otravoval a dokonca bolel, toto bolo čosi celkom iné. Šialene ma priťahoval, vzrušoval a ja som sa ho nevedela nasýtiť.

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock

Vzťah so zajačikom netrval dlho, ale nič som neoľutovala. Znova som v sebe objavila zabudnutú vášeň a utvrdila sa v tom, že milovať sa nedá zabudnúť a sex sa mi veľmi páči. Cítim sa konečne spokojná so svojím telom, omladla som fyzicky aj mentálne. Už teraz viem, že keď príde ďalšia neodolateľná chvíľka príťažlivosti, nebudem sa brániť.

Rebeka zažila po rokoch bez sexu nečakané dobrodružstvo.
Zdroj: Shutterstock