Stokrát sme si sľúbili, že náš vzťah ukončíme, pretože tým zničíme svoju rodinu. Ale nejde to! Spávam s manželom svojej tety. To je moje najväčšie tajomstvo...

Viem, že naša láska je zakázaná, ale nie som schopná opustiť ho. Prečo? Pretože Juraja veľmi ľúbim. Na začiatku som ho prosila, aby sa rozviedol alebo so mnou utiekol. Povedal, že moju tetu neopustí, pretože mu porodila tri deti. Takto je to podľa mňa ešte horšie, ale on je muž a muži vidia všetko inak než my ženy.

Moja láska je zakázaná, toho muža nemôžem mať...
Moja láska je zakázaná, toho muža nemôžem mať...
Zdroj: Shutterstock

Čoskoro budem mať 28 rokov a chýba mi normálny vzťah. Ak s niekým randím, Juraj sa na mňa hnevá a trápi ma príšernými žiarlivostnými scénami. Hoci on je ten, kto nechce urobiť žiadny krok. Pravdou je, že by som nepotrebovala nikoho iného, keby bol so mnou on. Milujem ho. Je to šialené!

Rodina nič netuší, ale viem, že v dedine sa už o nás šepká. Keby mama zistila, že spávam s manželom jej sestry, nikdy by mi neodpustila. V minulosti sme si už dali pauzu, ale vždy sme sa k sebe vrátili.

Veď ak sa človek zaľúbi do niekoho z rodiny, nedokáže sa mu vyhýbať. Znova a znova sme sa stretávali na rodinných oslavách a ja som mu opäť podľahla. Všimla som si, že sa na mňa teta akosi zvláštne pozerá. Bojím sa, že to tuší. Neviem, čo mám robiť...