V bratislavskej Petržalke zadržali drogového dílera
6. 4. 2005, 14:25 (aktualizované: 11. 7. 2024, 15:27)
BRATISLAVA - Bratislavským policajtom sa podarilo zadržať petržalského dílera, 41-ročného Romana P. z Wolkrovej ulice. Počas uplynulého roka si obstarával heroín a pervitín, ktorý potom predával vo svojom byte.
Pri prehliadke policajti zaistili zatavené injekčné striekačky s pervitínom a mikroténové vrecká s heroínom a prímesou kofeínu, petamfetamínu a efedrínu. Heroín našli policajti aj v papierových skladačkách.
Podľa bratislavskej policajnej hovorkyne Silvie Mihálikovej by sa zo zadržaného množstva drog dalo pripraviť asi 90 dávok. Roman už čelí obvineniu z trestného činu nedovolenej výroby a držby omamnej a psychotropnej látky. Teraz v policajnej cele čaká na rozhodnutie sudcu o vzatí do väzby.