Bola to pre mňa veľká facka. Ako mi mohol manžel počas karantény urobiť niečo také?

Zronená mamička dvoch detí sa na sociálnej sieti zverila so svojím manželským problémom.  Počas karantény prišiel jej muž s veľmi čudným návrhom. Prekvapená Mária nevedela, ako zareagovať...

"Nemohla som uveriť tomu, čo som počula. Môj manžel mi uprostred tejto hroznej koronakrízy navrhol, či nevyskúšame otvorené manželstvo. Ako keby sa ma spýtal, čo má priniesť z obchodu! Moja prvá reakcia bola, že som sa ho opýtala, či sa z tej nútenej karantény načisto nezbláznil!"

Muž ju prekvapil nečakaným nápadom.
Zdroj: Shutterstock

Mária neskôr pochopila, že nešlo o žart. Jej muž to plánoval už celé mesiace a zrazu mal pocit, že je najvyšší čas sa o tom porozprávať aj s manželkou. "Mal jasnú predstavu, že svojim milenkám prenajme byt. Dokonca si vymyslel aj pravidlá! Vraj sa k nim nebude citovo viazať, bude ich navštevovať len cez víkendy a rodina pre neho zostane na prvom mieste."

Mária priznala, že počuť takéto slová z úst jej milovaného manžela bolo, ako keby ju niekto kopol do brucha. A aby toho nebolo málo, muž si najskôr trpezlivo počkal, kým mu porodí druhé dieťa, až potom ju prekvapil s takým šialeným návrhom. Mária porodila v januári synčeka, a keď vypukla koronakríza, vlastne aj bola rada, že jej manžel s nimi zostal doma a fungoval na home office.

Uvedomila si, že jemu táto situácia až tak nevyhovovala. Prišiel o možnosť voľne sa stretávať s milenkami. Mária s hrôzou zistila, že ich mal hneď niekoľko! A keďže nemohol z domu hocikedy utiecť, rozhodol sa, že svoju neveru prestane tajiť a bude ju podvádzať "legálne", s jej súhlasom...

"Veď on si tak vlastne uľahčil prácu," rozčuľuje sa Mária. "Už mi nemusí klamať, vymýšľať si, chodiť za ženami tak, aby som si nič nevšimla. V podstate mi chladnokrvne oznámil, že je neverný a mám sa s tým zmieriť, dokonca mu mám dovoliť, aby v tom pokojne pokračoval. Vychovávam dve malé deti, momentálne som bez príjmu, dostala som sa do strašnej situácie, nemám kam ísť," trápi sa Mária. Jej manželstvo sa otriasa v základoch... Ako by ste zareagovali vy, keby váš partner prišiel s takýmto návrhom?

Muž ju prekvapil nečakaným nápadom.
Zdroj: Shutterstock