Odborníci skúmali súvislosť medzi oblečením, v ktorom spíme, a sexom, ktorý preferuje. Z výsledkov výskumu vyplýva, že čím menej máme oblečenia na sebe, tým divokejší sme v posteli.


Keď spí muž…

… v boxerkách alebo v slipoch: Je to vyrovnaný muž a od partnerky nevyžaduje rafinovanú sexi nočnú bielizeň. S ním má žena pocit istoty a zázemia. V sexe si povie, čo má rád, a bude sa snažiť zo všetkých síl uspokojiť aj partnerku.

…v klasickom pyžame: Tento pán je konzervatívny, vyhovuje mu stereotyp. Ani v posteli veľmi neprekvapí, ale erotickým novinkám sa nebude brániť. Ale všetko si musí režírovať partnerka.

…v trenkách a tričku: Je to typ muža, ktorý skôr ako dokonalú postavu ocení charakter partnerky. Nie je síce žiadny sexsymbol, ale je s ním zábava. V sexe nepredvádza zbytočnú akrobaciu, ale je dobrý. Nepotrpí si na žiadne veľké slová, svoju lásku dokazuje činmi.

…v saténovom značkovom pyžame: Metrosexuál a pozér. Záleží mu na dojme, ktorý urobí. Tento pán je vhodný ako slušivý doplnok do spoločnosti. V sexe sa bude snažiť. Lenže vo finále zase myslí na seba. Nikdy nepozná, že žena orgazmus predstiera.

…nahý: Tomuto pánovi sebavedomie nechýba. Dokáže zabaviť a dokonale pomilovať. Netúži po zakríknutej sivej myške, chce ženu, ktorá je mu milenkou aj kamarátkou. Pravdupovediac s vernosťou si hlavu veľmi neláme, ale na sex s ním žena dlho spomína.