Tu sú overené diétne rady priamo z dielne Hollywoodu:

Ploché bruško Jessicy Alba? Noste korzet!

Herečka v jednom z rozhovorov prezradila, že po pôrode ťažko získavala späť svoju štíhlu postavičku a najviac problémov jej robilo práve väčšie bruško. "Tri mesiace som nosila tvarovací korzet. Musela som ho mať na sebe vo dne v noci, čo bolo dosť nepríjemné, ale myslím, že to stálo za to."

Jessica Alba
Jessica Alba
Zdroj: Movie Stills DB

Miley Cyrus: Vyškrtnite z jedálnička lepok

Časy sladkej Hannah Montana sú už dávno preč a Miley Cyrus prešla neuveriteľnou zmenou. Speváčka je v super forme, na svoje telo je patrične hrdá a na verejnosti sa ním chváli tak často, ako sa len dá. Už istý čas na ňu mnohí útočia a obviňujú ju, že je štíhla preto, lebo až chorobne kontroluje prísun kalórií. V skutočnosti je jej tajomstvom to, že zo svojho jedálnička vyškrtla lepok a pravidelne cvičí pilates.

Miley Cyrus
Miley Cyrus
Zdroj: Northfoto

Elle Macpherson stavila na zásadité potraviny

Krásna supermodelka má druhé meno: The Body. A to už o niečom svedčí. Dokonalú postavu jej závidia milióny žien, ale aké je jej tajomstvo? Elle prezradila, že už dlho drží špeciálnu diétu. Dopraje si iba zásadotvorné potraviny, ktoré v tele pôsobia alkalizujúco. Napríklad zeleninu, klíčky, avokádo... Vďaka nim sa pH jej organizmu pohybuje medzi optimálnymi hodnotami 7,34-7,45. Asi sme na chémii mali dávať väčší pozor! :)

Elle Macpherson
Elle Macpherson
Zdroj: Northfoto

Rosie Huntington-Whiteley sa vyhýba červenému mäsu

Supermodelka prezradila, že červené mäso miluje, ale prednedávnom musela svoje chute skrotiť, pretože sa necítila vo svojej koži dobre. "Takže už nejem toľko červeného mäsa a všimla som si, že som o niečo ľahšia a viac fit. Neznamená to, že si už nikdy nedoprajem dobrý steak, nedávno som bola na skvelej barbecue party. Ale aj hydina a ryby sú chutné."

Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
Zdroj: Northfoto

Kate Hudson počíta kalórie

"O tomto triku mi rozprávala kamarátka Ginnifer Goodwin a hneď sa mi to zapáčilo. Pustila som sa do práce a naučila sa úplne všetko, takže mi môžete položiť na tanier hocičo, viem odhadnúť približný počet kalórií. Najšťastnejší deň môjho života bol, keď som sa dozvedela, že jeden kúsok pizze má len 150 kalórií. Tak si naraz doprajem rovno tri," smeje sa Kate.

Kate Hudson
Kate Hudson
Zdroj: Movie Stills DB

Miranda Kerr hlasuje za sex

Postavičke krásnej modelke neprospelo, keď sa rozišla s Orlandom Bloomom. Priznala to sama Miranda v jednom z rozhovorov a takto okomentovala zmenu svojho výzoru: "Odkedy nemám pravidelný sexuálny život, moje telo nie je také pružné a vytvarované ako predtým. Čím viac sexu mám, tým krajšie sú moje ramená aj brucho." Nuž, čo k tomu dodať? Zapojte partnera a naplánujte si pestrý večerný program!

Miranda Kerr
Miranda Kerr
Zdroj: Northfoto

Eva Mendes prisahá na 5 prísad

Sexi kráska sa točí stále okolo čísla 5. Jej recept je jednoduchý: 5 výdatných jedál denne, ktoré však obsahujú iba 5 prísad. A medzi ne neodmysliteľne patria bielkoviny, nenasýtené tuky, vláknina, uhľohydráty a nesladený nápoj. Všetko ostatné má smolu - teda okrem dní, keď si Eva dáva diétnu pauzu. Vyskúšate jej trik aj vy?

Eva Mendes
Eva Mendes
Zdroj: Northfoto