Norbert Schobert sa na internete veľmi kontroverzne vyjadril k tomu, čo si myslí o mamičkách. Podľa neho si môžu totiž za rozvod samy, ak po pôrode neschudli na svoju pôvodnú váhu. Jeho vyjadrenia doslova otriasli internetom.

Norbert povedal, že muži by nemali byť tí, ktorých ľudia vinia, ak sa im už nepáčia ich manželky, ktoré pribrali kvôli deťom aj 20-30 kilogramov. Podľa neho je to v tomto prípade práve žena, ktorá vo vzťahu vytvára problém a je normálne, ak sa chlapovi prestane páčiť.

Maďar, ktorý je doslova fanatikom do posilňovania si myslí, že ak ženy neschudnú všetky nabraté kilá, sú to práve ony, ktoré by mali byť vinené za rozvod a za to, že ich deti budú musieť žiť v neúplnej rodine a nie chlapi, ktorí sú neverní.

Norbert tvrdí, že chlapi doslova trpia, ak mali kedysi 58-kilogramovú manželku, a teraz príde do izby 78 alebo 88-kilová žena. Myslí si, že všetky ženy by sa mali snažiť stratiť každé jedno kilo a čím skôr sa vrátiť do svojej pôvodnej formy.

A to nie je všetko! Kilá nie sú jediná vec, ktorá ho trápi. Norbert si myslí, že koža žien, ktoré rodili, je tiež absolútne nechutná.

Krátko po tom, čo sa na internete objavili tieto vyjadrenia sa do neho začalo navážať niekoľko známych maďarských celebrít a dokonca aj politikov. Tí od neho chceli, aby sa okamžite ospravedlnil.

Mnohí si myslia, že by ho mali fanúšikovia bojkotovať a mali by prestať kupovať jeho produkty. Zatiaľ to však vyzerá tak, že sa Norbert neospravedlní, pretože on sám to doslova odmieta a priznal, že úprimne dúfal, že budú okolo jeho tvrdých slov takéto ohlasy a búrlivá diskusia.