Indická astrológia sa opiera o vieru v minulé životy. Indovia veria, že znamenie ovplyvňuje celú osobnosť človeka. Ich astrológia sa začala vyvíjať pred 5000 rokmi a od začiatku pomáha tým, ktorí si chcú nájsť svoje miesto pod Slnkom. Ak prijmete, že ste mali niekoľko minulých životov, vaša karma (niekoľko znovuzrodení) vám môže odovzdať dôležité skúsenosti.

Chcete lepšie spoznať samých seba? Radi by ste vedeli viac o svojich charakterových vlastnostiach a pochopiť, prečo sa správate tak, ako sa správate? Nájdite svoje indické znamenie a zistite o sebe viac. Dátum vášho narodenia prezradí, v čom najviac vynikáte.

Ak nosíte farbu, ktorá je v podobnom tóne, ako je vaša pleť, môžete pôsobiť unavene a vyblednuto.
Zdroj: Shutterstock

1. časť indického horoskopu (15. apríl - 17. august) nájdete TU:

2. časť horoskopu (18. augusta - 16. decembra) si môžete prečítať TU:


 

Dhanus

17. decembra - 14. januára

Ste schopní neustále sa obnovovať, máte veľa energie a milujete pohyb. Ste veľmi ambiciózni, veční optimisti, dokážete sa pre veci ľahko nadchnúť. V tomto živote sa musíte naučiť, že je dôležité venovať pozornosť aj svojmu okoliu, nielen seb. Občas nezaškodí, ak svojich najbližších poslúchnete a vezmete si ich rady k srdcu.

Žena
Zdroj: iStock

Makara

15. januára - 13. februára

Ste schopní kedykoľvek si splniť svoje sny. V živote ľudí narodených v tomto znamení sa objavuje veľa prekážok, ale oni vďaka vynaliezavosti aj tak ľahko dosahujú svoje ciele. Ani v práci sa nemusia báť toho, že v kariérnom rebríčku nepostúpia vyššie. Väčšinou sú pokojní a vyrovnaní. V živote kladú na prvé miesto prácu a povinnosti, ale ani v súkromí netrpia - vždy si nájdu toho správneho partnera, s ktorým dokážu prežiť celý život.

Žena
Zdroj: iStock

Kumbha

14. februára - 14. marca

Len ziedka sa smejete z celého srdca, vedome brzdíte svoje emócie. Ste veľmi hanbliví a konzervatívni a máte v sebe množstvo protikladov - vyhľadávate extrémy, naraz túžite po tom, aby vás niekto chránil, ale zároveň od neho žiadate slobodu a voľnosť. Ste milí a sympatickí, ale málo sa usmievate. V tomto živote neraz cítite, že si vás druhí dostatočne necenia, ani vašu osobnosť, ani talent. Zmeňte to! Popracujte na svojom sebavedomí a uvidíte, čo to s vaším životom urobí.

Žena
Zdroj: iStock

Mina

15. marca - 14. apríla

Ste mimoriadne vynachádzaví, hrdí a kreatívni. Napriek tomu si len zriedka splníte svoje sny a plány. V tomto živote nedokážete klamať, máte skvele vyvinutú intuíciu a na druhých občas pôsobíte veľmi tajomne. Skrývate pred ľuďmi svoju hrdosť aj pozitívne vlastnosti. Uvoľnite sa, otvorte srdce a váš život sa od základov zmení! Máte na to všetky predpoklady.

Žena
Zdroj: iStock


1. časť indického horoskopu (15. apríl - 17. august) nájdete TU:

2. časť horoskopu (18. augusta - 16. decembra) si môžete prečítať TU: