Dominika Cibulková prežíva nádherné životné obdobie. Vychutnáva si svoje druhé tehotenstvo a čoskoro privedie na svet ďalšie bábätko. K jej milovanému synovi Jakubkovi tak pribudne súrodenec. Bude to dievča alebo chlapček? Túto otázku položila Dominika svojim sledovateľom na Instagrame. Odfotila sa v krásnych čiernych šatách dlhých až po zem. Šaty dokonale zvýraznili jej tehotenské krivky. Dominika sa už parádne zaokrúhlila, celá žiari. Rastúce bruško jej veľmi pristane.

Dominika Navara Cibulková a Michal Navara pri prechádzke Bratislavou s ich synom.
Zdroj: EMIL VAŠKO

Fanúšikovia sa s radosťou podelili o svoje tipy. "Bruško vyzerá, že je trochu špicaté - tak asi chlapček," napísali jej. "Girl si myslím. (Dievčatko, pozn. red.) 😍 Ale každopádne je to jedno, hlavne veľa zdravia a pohodičky, 🥰" popriali jej. "Ja si myslím, že to bude krásne dievčatko," pridali sa ďalší. "Vyzeráte skvele, tak pravdepodobne chlapec."

Samotná Dominika však pred pár dňami v priamom televíznom prenose niečo prezradila, píše Báječná žena. Priznala, že minimálne trikrát týždenne cvičí, aby nenabrala toľko kilogramov ako počas prvého tehotenstva. Ako vraví, „kilá sa na ňu lepia“. „Robím kardio cvičenia a robím ich najmä zištne, aby som toľko nepribrala,“ prezradila v rannom vysielaní. „U mňa je to veľmi náročné, lebo som typ, na ktorý sa to lepí.“

A pokračovala, že keď sa jej narodí druhé dieťatko, niekoľko mesiacov nebude myslieť na to, či je chudá, tučná, alebo či je vo forme. „Budem sa venovať len malému, a to je pre mňa najdôležitejšie," povedala a nechtiac tým prezradila pohlavie jej druhého dieťaťa.

FOTO nádhernej tehuľky Dominiky Cibulkovej nájdete v galérii.