Nie je to tak dávno, čo markizácka Farma žila škandálom, keď Giuliana Santi v poriadne opitom stave prišla do sluhovne za Šimonom Koleňom. Vtedy farmári oslavovali príchod pomocníkov a tmavovláska sa dostala do takého stavu, že si z večera predtým absolútne nič nepamätala. Zato Šimon, ku ktorému si šla ľahnúť si pamätá. Jej totiž povolil mechúr a vtedajší sluha sa prebudil mokrý. Taký bol aj jeho matrac a spacák.

GIULIANA SANTI, 19, ŠTUDENTKA, BRATISLAVA
Zdroj: TV Markíza

Giuliana sa tak mohla len hanbiť, keď sa dozvedela, čo urobila. Šimon po tomto incidente nechcel mať s Giulianou nič spoločné. Teraz sa stal ocikávač zo Šimona. Po tom, čo Filip po tretí raz zvíťazil v dueli, sa opäť poriadne oslavovalo a na dno pohárika sa pozrel aj šikovný stolár. Poriadne to prehnal a šiel si ľahnúť skôr než ostatní farmári.

Avšak, nevydržal spať bez prerušenia celú noc a mechúr ho prinútil vstať. Mal však totálna okno a možno bol námesačný. V tomto stave sa postavil a šiel vykonať potrebu. Práve Giuliana sa zobudila. "Počujem zrazu zvuk liatia vody. A ja, že asi niekto ciká vonku pod oknom," povedala. Najskôr si teda myslela, že je niekto taký hulvát, že nedošiel ani na záchod a pustil to rovno pod oknami. Keď sa však dvihla z postele, ostala poriadne zdesená!

ŠIMON KOLEŇ, 21, STOLÁR, ŠTIAVNIČKA
Zdroj: TV Markíza

Čo urobil Šimon a ako zareagovala jeho farmárska frajerka, sa dozviete v našej galérii.