Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Rakov, Levov a Panny nájdete TU >>>

VÁHY

Na začiatku júla nebude ľahké sústrediť sa na dôležité úlohy. Pozornosť vám bude unikať do sna, ktorý sa vám neustále vracia. Máme pre vás dobrú správu. Tento sen sa vám už čoskoro splní, buďte však trpezliví a pokorní. Na dobré sa oplatí čakať. Dovtedy sa snažte, ako len viete, podávajte dobré výkony, správajte sa zodpovedne. Vďaka svojej pracovitosti a motivácii pravidelne dosahujete tie najlepšie výsledky - v práci aj v súkromí. Len tak ďalej, nepoľavujte!

 

V júli bude dôležité, aby ste svoje pocity dali jasne najavo človeku, na ktorom vám v živote najviac záleží. Možno ste na neho v poslednom čase trochu pozabudli. Sústreďujete sa na vlastné sny a plány, áno, to je pekné, ale nezabúdajte ani na svoj citový život. O vzťah sa treba pravidelne starať.

Uprostred mesiaca bude niekto testovať vašu trpezlivosť. Prinúti vás hrať jeho hru, ocitnete sa uprostred intríg a ohovárania, čo je vám absolútne cudzie. Aj táto skúsenosť vás má niečo naučiť. Nezabudnite, že ak spadnete do začarovaného kruhu, bude ťažké z neho vystúpiť. Zachovajte si svoju tvár, buďte čestní, nikoho neohovárajte. Najlepšie bude tohto človeka ignorovať, rozhodne nekopírujte jeho štýl a spôsob riešenia problémov. Nie je správny - a vy to veľmi dobre viete.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

ŠKORPIÓN

Na začiatku júla budete mať pocit, že sa všetko okolo vás rozpadáva. Zbytočne sa snažíte riešiť problémy zodpovedne a včas, vždy sa niečo kazí a vy sa pod ťarchou komplikácií akosi strácate. Ak je to tak, možno sa vám osud snaží naznačiť, že by ste mali prehodnotiť svoje životné ciele a nastaviť si ich trochu inak. Niečoho by ste sa mali vzdať, aby ste mohli pokračovať ďalej.

Nezabúdajte, že nemusíte všetko zvládnuť sami. Naučte sa požiadať o pomoc. Prijímajte menej úloh. Povedzte jasné nie. Stanovte si osobné hranice. Dávajte si pozor na zdravie. Uvedomte si, čo je pre vás v živote najdôležitejšie a podľa toho si upravte svoj hodnotový rebríček. Určite sa vám uľaví.

Druhá polovica júla bude príjemná, nadobudnete stratenú rovnováhu, obklopia vás harmonické energie, budete pokojní a šťastnejší. Mali by ste veľa oddychovať, vezmite si v práci dovolenku, vybehnite do záhrady, niekam na predĺžený víkend... Trávte čas s deťmi, naučia vás, ako si vychutnávať prítomný okamih.

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock

STRELEC

Začiatok mesiaca bude komplikovaný, v práci musíte podávať nadštandardný výkon, a to vás vyčerpáva. Občas máte pocit, že ostatní kráčajú po rovnejšej životnej ceste než vy, že sa stretávajú s jednoduchšími prekážkami, neprekonávajú také náročné výzvy ako vy... Zdanie klame, na to nezabúdajte! Ostatní to môžu vnímať rovnako! Uprostred júla sa všetko vráti do normálu a vy si budete môcť vydýchnuť.

V druhej polovici mesiaca si všimnete, že vás trápi stále menej problémov. Stabilizuje sa finančná situácia, dokonca sa budete tešiť aj z nečakaného príjmu. Doprajte si dovolenku, vyrazte niekam na pár dní, vybehnite do prírody, načerpajte silu na druhú polovicu roka. Snažte sa plánovať svoje aktivity tak, aby ste neohrozili svoju finančnú stabilitu.

Na konci mesiaca budete cítiť toľko energie a vášne, až sa to pretaví do krásnych úspechov. Pre opačné pohlavie budete mimoriadne príťažliví, hneď si každý všimne, akí ste so sebou spokojní. Nápadníkov k sebe budete priťahovať ako magnet! Ak ste single, môžete sa tešiť na horúci flirt, ktorý vás celkom poblázni. Ak máte stabilný vzťah, zažijete v ňom nový príval vášne. Doprajte si intimitu, dotyky a bozky - buďte šťastní a spokojní - váš život bude presne taký, aký si vo svojej hlave vytvoríte!

Júlový horoskop pre Baranov, Býkov a Blížencov nájdete TU >>>

Horoskop na júl pre Rakov, Levov a Panny nájdete TU >>>

Čo vás čaká v júli?
Čo vás čaká v júli?
Zdroj: Shutterstock