Čo si pre vás prichystali hviezdy na jeseň? Ak ste sa narodili v tomto znamení, čaká vás zaujímavé obdobie.

Vzduch sa postupne ochladzuje a my viac túžime po láskyplných objatiach a vrúcnych slovách. Jeseň v roku 2020 bude výnimočná, pretože sa začne veľa nových príbehov so vzrušujúcimi zvratmi a silnými emóciami. Zistite, čo čaká vaše znamenie!

Horoskop pre Baranov si môžete prečítať tu: 

Horoskop pre Býkov nájdete tu:

Čo čaká Blížencov?

Čo čaká Rakov?

Čo čaká Levov?

Čo čaká Panny?

Čo čaká Váhy?

Čo čaká Škorpiónov?

Čo čaká Strelcov?

Horoskop lásky: Urobte vo vzťahu 1 dôležitú vec.
Horoskop lásky: Urobte vo vzťahu 1 dôležitú vec.
Zdroj: Shutterstock

Kozorožec

Zvyšok jesene bude pre vás obdobím veľkého upratovania - najmä v srdcových záležitostiach. Váš vzťah bude vďaka tomu krajší a jednoduchší. A týka sa to aj tých, ktorí partnera momentálne nemajú - upracte si vo svojom vnútri a uvidíte, čo sa stane!

Zadaní: Jeseň vám dá skvelú príležitosť na to, aby ste si konečne ujasnili všetky nezhody a výčitky, ktoré v sebe potláčate. Prestaňte ich ignorovať, posvieťte si na ne a postupne ich spolu riešte. Len tak si dokážete vo svojom vzťahu upratať a pozrieť sa na to, čo sa medzi vami deje, z iného uhla. Nemáte sa čoho báť, pozitívne jesenné energie vám v tom pomôžu. Ak si sadnete a úprimne sa spolu porozprávate, koniec roka privítate ako čerstvo zamilovaní. Neverili by ste, čo s vaším vzťahom urobí čistý vzduch a šanca na nový začiatok!

Horoskop lásky: Urobte vo vzťahu 1 dôležitú vec.
Horoskop lásky: Urobte vo vzťahu 1 dôležitú vec.
Zdroj: Shutterstock

Nezadaní: Ak partnera nemáte, v jesennom období vám začne dvoriť niekto veľmi sympatický. Buďte k nemu maximálne úprimní a jasne mu povedzte, ak o neho nemáte záujem. Nezahrávajte sa s jeho citmi, inak si pokazíte koniec roka.