Poznáte ten výraz, ktorý sa často omieľa vo filmoch – masáž so šťastným koncom? Zakaždým, keď to vidíme na obrazovke, si povieme, no určite. Aj ja som si myslela, že sa to stáva len na striebornom plátne a v reálnom živote, dupľom na Slovensku, sa to jednoducho nemôže stať. To som sa neskutočne mýlila.

Mám sedavé zamestnanie, minimálne osem hodín denne som sklonená nad notebookom. Nech sa snažíte, ako chcete, nevydržíte celý čas sedieť správne. Preto už pár rokov chodím na masáž, aby ma dali dokopy, uvoľnili mi stuhnutý krk a plecia. Mala som svoju osvedčenú masérku, pri ktorej som si vždy oddýchla a zároveň som sa vedela uvoľniť. Bolo pre mňa prirodzenejšie chodiť k žene než k chlapovi. Asi pred tromi rokmi som sa tešila na ďalší relax, no keď som prišla do salóna, čakalo ma nemilé prekvapenie. Moja masérka mala zdravotné problémy, a tak ma presunuli k Dominikovi. K chlapovi! Doslova som zbledla, že ma bude masírovať muž, no na masáž som sa tešila celý týždeň a nechcela som zrazu vymýšľať.

Naozaj som bola vtedy v strese. Ešte vo väčšom, keď sa mi Dominik prišiel predstaviť, že ma bude masírovať a nech si pokojne zložím veci a pripravím sa. Bol to mladý a fešný chlap a ako každej žene mi v prvom momente v hlave napadlo, či mám dobre oholené nohy, ako som na tom s celulitídou... Keď už som ležala na stole, pochopil, že som nervózna, veď som bola napnutá ako struna, a tak začal nezáväzne konverzovať o tom, že ak chcem, bude ticho. Nakoniec sa mi podarilo uvoľniť sa a zistila som, že Dominikove postupy mi vyhovujú oveľa viac ako Katkine, ku ktorej som chodila predtým. Tak som sa po skončení masáže objednala k nemu na ďalšiu masáž o dva týždne, a to som bežne chodila raz za mesiac. Dokázala som sa pri ňom tak uvoľniť, že návštevy raz za dva týždne sa stali pravidelnosťou.

A pravidelnými sa stali aj dvojzmyselné konverzácie, letmé dotyky aj mimo masáže a túžobné pohľady. Začala som si uvedomovať, že na masáže chodím v sexi spodnej bielizni, nahodená, upravená. Jednoducho sa mi Dominik začal páčiť, no nechcela som robiť prvý krok. Asi po troch mesiacoch, keď som bola na masáži, boli jeho dotyky iné. Spočiatku normálne, ako klasická masáž, no asi po polhodine som zaregistrovala zmenu. Bol akýsi náruživejší, viac sa venoval môjmu zadku, po bokoch sa nenápadne dotýkal mojich pŕs. Keď som si ľahla na chrbát, hral sa s nimi a ja som neprotestovala. Jednoducho sa mi to páčilo. Ani mi neprišlo čudné, že to má byť masáž, ale schyľuje sa zrejme k niečomu celkom inému. Nakoniec sa dostal až dolu a ja som zažila masáž so šťastným koncom. Doslova. A keďže som to brala ako jeho prvý krok, zavolala som ho na rande, po ktorom sme skončili u neho v posteli. On už ma nahú videl a ja som bola tiež zvedavá. Všetko klaplo a ja som mala naozaj šťastie, lebo odvtedy ma so šťastným koncom masíruje pravidelne a posledný rok aj s obrúčkou na prste. 

Aneta

Čo my na to?

Nejedna z nás si už určite predstavovala, že absolvuje takúto masáž, veď fantázii sa medze nekladú. Aneta predstavu prežila v skutočnosti. Musíme povedať, že šťastie mali obaja. Možno keby to Dominik skúsil s inou, nemal by teraz ani manželku, ani prácu. Predsa len je to v rozpore s určitým správaním ku klientom. Anete a Dominikovi však osud prial, kiežby to tak bolo stále.

Máte rovnako zaujímavý príbeh?

Aj vám sa prihodilo niečo, čo vás zaskočilo? Podeľte sa s nami o príbehy s nečakaným koncom na maile [email protected] newsandmedia.sk Za uverejnený príspevok vám pošleme darček. Píšte na adresu, ktorú nájdete v tiráži a pripojte heslo: Nikdy by mi nenapadlo. Prosíme, zasielajte iba originálne príbehy, inak porušujete autorské práva a vystavujete sa finančnej pokute!