Manžel mi zomrel pred 13 rokmi, mali sme krásne šťastné manželstvo, ktoré za pár minút osud zničil. Odvtedy neviem nájsť miesto vo svete. Mala som priateľa, s ktorým som žila 10 rokov. Napriek tomu, že sme sa mali radi, nevedeli sme spolu žiť. Neskôr som sa zoznámila s terajším priateľom, ale cítim, že ani toto nie je ono. Má vôbec náš vzťah budúcnosť ?

Mária

Radí Iveta, veští z cigánskych kariet a kariet Lenormand, ale robí aj očistu a pomáha z urieknutia

Pani Mária, máte obavy z budúcnosti, či všetko dobre dopadne vďaka tomu, čo ste prežili. Momentálne prežívate bezmocnosť, prevládajú negatívne energie, ste vyčerpaná, prechádzate krízou, ktorá sa však skončí vaším rozhodnutím. Vnútorne ste dozreli, dajte určitý smer vášmu vzťahu. Tento vás nenapĺňa, ale zároveň sa bojíte samoty. Partner to s vami myslí vážne a úprimne, len vy ste v začarovanom kruhu, stále rozmýšľate, čo je zlé a čo by ste zmenili. Tieto myšlienky vám nepomôžu a karty vám rozchod neodporúčajú. Skúste to zmeniť, pomôžu vám pri tom meditácie, váš cieľ je pre vás veľmi dôležitý. Partner pre vás urobí ozaj všetko. Napíšte svojmu príbehu šťastný koniec.

Napíšte nám!

Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!