S Dušanom sme sa vzali pred 7 rokmi a už sa nám stihli narodiť aj dve deti. Mnohí by povedali, že sme sa veľmi ponáhľali, ale takto to vyšlo. Zo svojej vydarenej rodinky sa veľmi tešíme, ale... Deti nám berú čas pre seba a náš vzťah začal byť jednotvárny.

Prvé, čo z nášho manželského života začalo miznúť, bol sex. Po prvom pôrode ma všetko veľmi dlho bolelo, stratila som chuť. Mala som čo robiť s dojčením, prebaľovaním a synovými kolikami. O pár mesiacov sa to trochu napravilo, veď sme aj čoskoro splodili nášho menšieho šibala, ale... Po druhom pôrode už išlo milovanie naozaj do stratena.

Toto nám zachránilo manželský sex.
Zdroj: Shutterstock

S manželom sme spolu pred svadbou chodili rok a pol, bola to veľká láska, silná chémia. Veľmi sme sa priťahovali a v posteli sme trávili množstvo času. Nikdy by mi nenapadlo, že naša vášeň sa môže začať vytrácať... Keď sme sa začali často hádať, uvedomila som si, že to môže byť cesta do pekla. Nechcela som skončiť sama s dvomi deťmi niekde v podnájme! Ale to nebol hlavný dôvod mojej snahy zachrániť manželstvo. Stále Dušana veľmi ľúbim, je to môj osudový muž a našťastie ma za ten bláznivý čas, kedy som sa (dokonca dvakrát) zmenila na hysterickú mamičku, ani raz nepodviedol.

Toto nám zachránilo manželský sex.
Zdroj: Shutterstock

Po sexe som vôbec netúžila

Lenže ako napraviť náš sexuálny život, keď som už po milovaní vôbec netúžila? To bol môj najväčší problém, za ktorý som sa tak trochu aj hanbila. U Dušana sa nič nezmenilo, stále po mne túžil, ale ja som ho často odmietala. Aj on bol unavený a nevyspatý, ale muži to majú v hlave nastavené inak. Sex im dodáva energiu, ale nám ženám ho veru niekedy berie... To som si dlhé roky myslela, ale dnes už viem, že som sa veľmi mýlila. Až po dvoch pôrodoch a siedmich rokoch manželstva som si uvedomila, ako veľmi mám sex rada a je pre mňa životne dôležitý.

Kamarátka mi dala skvelý tip

Jej hriešny nápad nám zrejme zachránil s Dušanom vzťah. Kúpila mi na narodeniny erotickú trilógiu. Knihy som mala odjakživa rada, veľmi som sa tomuto darčeku potešila. V poslednom čase som čítala len samé príručky o výchove, erotický príbeh mi úžasne osviežil každodennú domácu rutinu. Nedokázala som tie knižky odložiť.

To, ako som sa pri čítaní cítila, sa ani nedá opísať. Príbeh si ma získal a ja som sa trochu zamilovala do hlavného hrdinu, sexi chlapa, samozrejme veľmi úspešného a neodolateľného... Prebudila som sa zo zimného spánku. Naozaj! Opäť som v sebe spoznávala tú mladú dievčinu, ktorá kedysi snívala o svojom princovi, o živote plnom vášne a lásky, objatí a dotykov.

Toto nám zachránilo manželský sex.
Zdroj: Shutterstock

Chcela som to mať aj ja! A tak som začala plánovať. Jedného synčeka som dala strážiť mame, druhého si vzala na jednu noc svokra. Rýchlo som si išla kúpiť čipkovanú spodnú bielizeň (áno, možno je to trápny trik, ale na mužov funguje dokonale, aj ja som sa v nej cítila prekvapivo sexi, napriek pár kilám navyše) a zopár sviečok. Mnohé možno krútite hlavou, aké naivné a trápne, ale ja som vedela, že práve toto mi pomôže uvoľniť sa.

Vedela som, že TOTO zaberie

Muž prišiel z práce domov a bol naozaj rád, že si môžeme vychutnať večer bez chlapcov. Už ho čakali navarené špagety so syrom, ktoré zbožňuje. Kým sa sprchoval, zapálila som sviečky, rýchlo som sa prezliekla a zakryla sa len ľahkým čiernym županom. Pobavene nadvihol obočie, ale nič nepovedal. Určite mu už došlo, čo naňho chystám. Nebránil sa, dokonca som na jeho tvári jasne videla radosť a vzrušenie. Keď si myslel, že sa nepozerám, hltal ma očami. Tak ako kedysi! Otvorili sme si pohár vína a konečne sme sa k sebe mohli túliť v spálni. Keďže tam s nami v noci pravidelne spávali aj naši malí šibali, nebola možnosť na žiadne nežnosti.

Toto nám zachránilo manželský sex.
Zdroj: Shutterstock

Nebolo to nežné milovanie

A môj muž rozhodne nebol nežný. Milovali sme sa tak vášnivo, ako už dávno nie. Rýchlo zo mňa strhol nohavičky aj podprsenku a ja som sa strácala v jeho vôni a dotykoch, úplne som sa uvoľnila a... Doteraz sa červenám, keď si na tú noc spomeniem. Nikdy som s vlastným manželom nezažila lepší sex. Tak dlho sme už po sebe túžili, tak dlho sme sa krotili, aby sme večer nikoho nezobudili, aby, aby, aby... Konečne záležalo len na nás dvoch.

Odvtedy si pravidelne doprajeme piatkový večer vo dvojici. Manžel osprchovaný a oholený, ja v mojej sexi spodnej bielizni. Obaja najedení, s pohárom vínka v ruke. Neviem si to vynachváliť. Hádky ustali, oveľa viac sa spolu smejeme a riešime problémy aj výchovu detí s nadhľadom. Ak radi čítate, vyskúšajte to aj vy, dievčatá! Možno budete prekvapené, ako tento trik zaberie aj vo vašej spálni. Veď keď muži môžu pozerať porno, aj my môžeme občas snívať o veľkej vášni počas čítania erotického románu...

Ela

Toto nám zachránilo manželský sex.
Zdroj: Shutterstock