Som vydatá a kolega ženatý, začal mi dvoriť a nahovoril ma na mimomanželský vzťah napriek tomu, že ma nijako nepriťahoval. Ale aj tak som sa postupne naňho namotala a mám s tým problém. Chcela by som to ukončiť. Problém je, že práca ma baví aj šéfovia sú fajn, odchod z práce by ma mrzel. Neviem, ako to riešiť.

Lýdia

Radí Alena, venuje sa numerológii a rozhovorom s anjelmi

Pani Lýdia, každá z nás má niekedy potrebu dokázať si, že ešte nie je stará a je zaujímavá pre mladších mužov. Dostali ste sa do krízy stredného veku, ste pekná, ale manžel vás trochu zanedbáva. Ak si myslíte, že manžel o tom nevie, ste na omyle. Čaká, že to ukončíte, lebo on rozvod nechce. Kolegova manželka je žiarlivá a nemuselo by to pre vás dobre dopadnúť. Anjeli vám odkazujú, urobte si peknú dovolenku s manželom a obnovte, pripomeňte si, prečo ste sa doňho zamilovali, a uvidíte, že vás to začne odpájať od
kolegu. Ste silná, berte to, že ste si dokázali, že dokážete zaujať a že on ako partner nestojí za nič, keď podvádza svoju manželku. Verte, že nie ste jediná, podvádza aj vás. Anjeli vám odkazujú, nepokazte si to, čo máte.

Napíšte nám!

Ak vás trápi nejaký problém, krátko ho opíšte, pridajte meno, rok narodenia a nezabudnite pripísať meno veštkyne. Posielajte na email [email protected] newsandmedia.sk s heslom Veštenie! Veštkyne neodpisujú osobne, len v tejto poradni!