Po rozchode so životnou láskou som bola veľmi nešťastná. Prisahala by som, že už nič krajšie nezažijem a budem celý život opustená. Mala som len 32 rokov, ale cítila som sa stará, škaredá, bez sexepílu. Kto by ma chcel?

Po nejakom čase sebaľútosti, plaču a samoty som si začala tak veľmi liezť na nervy, že som sa z akéhosi trucu prihlásila do rôznych zoznamiek na internete. Dala som si do profilu tú najsexi fotku zo svojho šťastného obdobia s milovaným a reakcie sa začali sypať. Rýchlo som však pochopila, že väčšina z nich to naozaj len tak skúša a o nič nejde, respektíve ide o nejaký nezáväzný flirt, sex a podobne. V podstate mi to vyhovovalo, ani mne o nič nešlo. Užívala som si mnohopočetné četovanie s rôznymi chlapmi, nezáväzné flirtovanie a testovala som ich hranice. Niektorí boli fakt nechutní, bez zábran mi posielali rovno svoje genitálie alebo nejaké iné intímne fotky a videá, takých som rýchlo blokovala a pri ostatných som si užívala ich pozornosť.

Ale zaujal ma jeden chalan. Vyzeral staršie, mohol mať okolo päťdesiatky, ale bol fešák. Tvrdil, že je masér a že momentálne nemá žiadny vzťah. Písali sme si, až som si uvedomila, že jeho správy sú jediným svetielkom v mojich sivých dňoch. Prešli sme aj na iné platformy, kde sa dá rýchlo četovať, nahrávať hlasové odkazy a naša konverzácia nabrala iný rozmer. Bol milý, trochu romantický a hlavne na mňa neprimerane netlačil ako iní chlapi.

Písal mi nádherné veci, až som skoro zabudla na svoj smútok a sklamanie z rozchodu. Ospevoval moju bystrosť, krásu, veľmi mi tým dvíhal sebavedomie. Po dlhom čase som sa znovu vnímala ako žena hodná lásky. Nie, neverila som mu, veď som nepoznala ani jeho skutočné meno, len prezývku, ale napriek tomu sme k sebe cítili náklonnosť a iskrilo to medzi nami.

Onedlho sme vyskúšali aj video­hovory. Trochu som sa toho bála, ale aspoň som konečne videla, že na druhej strane je skutočný muž a, našťastie, fotka neklamala. Bol to on. No oveľa viac som sa obávala, že sa mu prestanem páčiť ja. Chystala som sa na tie video­hovory, akoby som šla na na­ozajstné rande, namaľovala sa, obliekla krásne oblečenie, nič som nenechala na náhodu a, čuduj sa svete, všetko šlo ako po masle. Naše hovory boli šteklivé, plné erotických odkazov a náznakov, ktoré nás posúvali k tomu, čo sme chceli obaja vyskúšať. Sex cez internet.

V ten neskorý večer sme boli v posteli a stačil už len krôčik k tomu, aby som začala počúvať jeho pokyny. Najprv som sa dotýkala pŕs, potom som šla nižšie, až tam, kde som bola najviac vzrušená. Všetko som snímala kamerou a on tiež, súčasne so mnou sa vzrušoval, až sme odpadli od rozkoše. Áno, bolo to zvláštne, ale páčilo sa mi to. Možno preto, že to bolo prvýkrát, že to bolo niečo nové, čo som ešte nezažila. A možno aj preto, že som sa tým k ničomu nezaväzovala.

Čoskoro som to ukončila, pretože som v tom nevidela budúcnosť, ale napriek tomu zostáva v mojej hlave ako neznámy, ktorý mi ukázal niečo nové. 

Simona

Čo my na to?

Veľa žien po rozchode trpí nízkym sebavedomím a svoju hodnotu si dvíha ďalšími vzťahmi, ktorými si dokazuje, že je stále žiadaná. Tu si treba uvedomiť, že ide o závislosť od vonkajšej pozornosti a že lásku musíme cítiť najmä k sebe, až potom ju čakať od druhých. Potom naša sebahodnota neutrpí žiadnym rozchodom. Ale je tiež pravda, že niekedy majú takéto vonkajšie stimuly veľký efekt. A pozitívny.
Simone sa zapáčil starší muž, ktorý ju netlačil do ničoho, čo nechcela.

Máte rovnako zaujímavý príbeh?

Aj vám sa prihodilo niečo, čo vás zaskočilo? Podeľte sa s nami o príbehy s nečakaným koncom na maile [email protected] newsandmedia.sk Za uverejnený príspevok vám pošleme darček. Píšte na adresu, ktorú nájdete v tiráži a pripojte heslo: Nikdy by mi nenapadlo. Prosíme, zasielajte iba originálne príbehy, inak porušujete autorské práva a vystavujete sa finančnej pokute!
.