Môj život nabral pred mesiacom zvláštny smer. V sobotu večer ma kamarát môjho 19-ročného syna prekvapil v sprche a odvtedy sa striedavo hanbím a zažívam také vzrušenie, o akom som už ani nesnívala...

Som atraktívna žena, mám len 39, som v najlepších rokoch. Syn prišiel na svet v mojej 20-ke. S mužom sme sa trochu ponáhľali, už by som sa rozhodla inak, ešte by som si užívala život. Ale nič neľutujem, aj tak to už nezmením. Naše manželstvo netrvalo dlho, po 7 rokoch sme sa rozišli a odvtedy žijem sama. Mala som zopár vzťahov s rovesníkmi, ale nikdy to nezašlo tak ďaleko, aby som si nejakého muža nasťahovala do nášho bytu. Syn vyrastal v pokoji, neobťažovala som ho svojimi románikmi, s otcom majú skvelý vzťah. A nikdy som nemala mladého milenca, zajačika, až doteraz... Sama som z toho stále v šoku!

Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Zdroj: Shutterstock

Vošiel za mnou do sprchy a...

Dušan u nás často prespáva, poznám aj jeho rodičov, sú to skvelí ľudia. S mojím synom sa kamarátia už od detstva a nikdy som si nevšimla, že by ma Dušan vnímal ako ženu. Alebo tí chlapci vyrástli tak skoro, že som si to nestihla ani uvedomiť? Môj syn v ten večer bežal do obchodu kúpiť nejaké občerstvenie, chystali sa do mesta za dievčatami. Dušan zatiaľ zostal v jeho izbe, asi tam pozeral televízor, alebo sa hral na mobile, neviem.

Išla som sa sprchovať, aj ja som si naplánovala pekný večer s kolegyňami. Zrazu som len počula, ako sa otvorili dvere. Dušan vošiel do kúpeľne a odsunul sprchový záves. Takmer som od ľaku vykríkla! Veď som bola celkom nahá! Tak ma zaskočil, že som sa nezmohla na slovo. Rýchlo si vyzliekol tričko aj nohavice a v sekunde bol pri mne. Postavil sa za mňa a odvážne ma objal okolo drieku.

Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Zdroj: Shutterstock

Cítila som sa ako dvadsiatnička

Zašepkal mi, že sa ponáhľajú von a ešte sa potrebuje rýchlo osprchovať. Niečo som zamrmlala, hneď budem hotová, nech ma počká vonku. Ale on sa odo mňa ani nepohol, na pleciach som cítila jeho dych. Začínala sa mi točiť hlava. To bolo určite od tej horúcej vody. Zrkadlo bolo zaparené, vzduch hustý, bolo mi horúco.

Bolo to veľmi zvláštne, akoby som nad sebou strácala kontrolu. V tej chvíli som nedokázala ovládať svoje pudy, telo bolo silnejšie. Bola som už dlho sama a šialene som túžila po silnom mužskom objatí... Dušan ma začal hladkať, dotýkal sa ma úplne všade, a tie jeho pery... Prišli sme k bodu, odkiaľ už nebolo návratu. Veľmi som dúfala, že môj syn sa zrazu nevráti domov a neprekvapí nás. Bol by to pre neho veľký šok.

Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Synov kamarát vo mne prebudil sexuálnu túžbu...
Zdroj: Shutterstock

Po dlhom čase som sa cítila ako žiadaná žena, mladá a krásna, cítila som, že žijem. Ale toto čaro rýchlo zmizlo, keď bolo po všetkom. Vrátili sme sa do obývačky a zrazu to bolo veľmi trápne. Dušan to však šikovne zahral, pohladkal ma po líci a vybehol z bytu. Vraj mám synovi povedať, že sa stretnú vonku, počká ho v parku. Odvtedy ma trápia výčitky svedomia. A zároveň sa mi žalúdok príjemne zachveje vždy, keď k nám Dušan príde. Ten jeho tajomný úsmev mi podlamuje kolená a ja neviem, či mu dokážem odolať, keď ma ešte raz takto prekvapí...

Alena