Koniec tohto ročného obdobia bude výnimočný, pretože sa začne veľa nových príbehov so vzrušujúcimi zvratmi a silnými emóciami. Zistite, čo čaká vaše znamenie!

Horoskop pre Baranov si môžete prečítať tu: 

Horoskop pre Býkov nájdete tu:

Čo čaká Blížencov?

Čo čaká Rakov?

Čo čaká Levov?

Čo čaká Panny?

Čo čaká Váhy?

Čo čaká Škorpiónov?

Čo čaká Strelcov?

Čo čaká Kozorožcov?

Vodnár

Ku koncu tohtoročnej jesene dostane významnú úlohu komunikácia, ktorá bude tou správou cestou na dosiahnutie partnerského šťastia. Bez kvalitnej komunikácie sa nezaobídete, teraz ju budete potrebovať oveľa viac než predtým.

Horoskop lásky: Prečítajte si, čo si pre vás hviezdy pripravili na koniec jesene.
Zdroj: Shutterstock

S partnerom sa vám naskytne veľa príležitostí tráviť čas vonku. Blížia sa najkrajšie sviatky, prečo to nevyužiť na príjemnú prechádzku alebo chvíle strávené na romantickej prechádzke? Vyrazte von, osvieži vás to a získate potrebný nadhľad. Môžete sa pritom skvele porozprávať a využiť priazeň hviezd, čo sa týka kvalitnej komunikácie.

Hlboké rozhovory posunú váš vzťah na vyššiu úroveň. V nasledujúcich mesiacoch sa puto medzi vami posilní - aj vďaka základom, ktoré položíte v týchto dňoch. Toto obdobie bude pre vás nezabudnuteľné a budete z neho môcť čerpať niekoľko rokov. Využite to!

Ak partnera nemáte, osud vám dopraje stretnutie s mužom, s ktorým budete od začiatku na rovnakej vlnovej dĺžke. Nie je vylúčené, že vás pozve na rande a preletí iskra. Spoznáte ho vďaka jednej z vašich priateliek.

Horoskop lásky: Prečítajte si, čo si pre vás hviezdy pripravili na koniec jesene.
Zdroj: Shutterstock