Zrejme je to tak dané od prírody, že muži nerozumejú nám a my nedokážeme pochopiť ich. Napriek tomu, že sa mnohokrát naozaj snažíme vcítiť do ich roly, je to nadľudský výkon.

Strácajú muži záujem, ak ich žena nechá na sex čakať?

Nie je čakanie ako čakanie. Ak si myslíme, že nás nechávate čakať preto, že nás chcete naozaj spoznať, potom rozhodne trpezlivo čakáme, čo z toho bude ďalej. Pretože sa nám páči to, že ste vo svojich partneroch vyberavá a cítime sa potom veľmi privilegovaní, keď sa nakoniec rozhodnete, že k sexu dôjde. Avšak nie sme žiadni idioti a nenecháme sa ťahať za nos od baby, ktorá si len tak z rozmaru hovorí, koľko večerí zdarma z nás asi tak vypadne. Takže je to jednoduché, ak vy budete mať záujem, budeme mať záujem aj my.

Očakávajú muži, že ženy budú rovnako sexuálne aktívne ako oni?

Ako sa to vezme. Ako veľmi výnimočne by ste sa cítili, keby sme vám povedali, že v podstate berieme čokoľvek, čo má sukne a záujem? Asi veľmi nie, čo!? My ako chlapi vám dáme okamžite vedieť, či sa nám páčite a že by sme vás chceli. Je len na vás, či budete súhlasiť a ako ďaleko mienite zájsť. V zásade nikto nie je viac prekvapený ako my, keď sa to podarí a vy poviete áno, že ideme na vec. To v žiadnom prípade neznamená, že by sme si o vás mysleli, že ste ľahkých mravov, keď s nami skočíte do postele hneď na prvom rande. Ale pozastavíme sa nad tým, ako to šlo hladko a potom si hovoríme, či to nie je tým, že nie ste príliš vyberavé. Ak nehľadáme stálu partnerku, tak to pre nás nie je žiadny problém, avšak v tom druhom prípade asi budeme pokračovať v hľadaní, pretože chceme niekoho, kto chce nás a nie iba niekoho, kto hľadá v chlapovi len tie patričné fyzické predpoklady.

Čo si muži naozaj myslia o sexe?
Zdroj: Shutterstock.com

Myslia si, že láska prechádza žalúdkom?

Pravdupovediac, o nás mužoch je známe, že milujeme jedlo a jedlo je základným inštinktom v otázke prežitia. Rozmnožovanie a potrava, ak sme hladní, tak sa nám nechce do ničoho, nieto do sexu, ale na druhej strane nie sme zase takí vyberaví. Zasýti nás čokoľvek, a ak by sme mali voliť medzi krásnou a vášnivou ženou, ktorá má stále chuť na sex, ale v kuchyni je absolútne nemožná, alebo tučnou kuchárkou ako zo závodnej jedálne, ktorá na sex nikdy nemyslela, ale zato varí ako bohyňa, potom rozhodne volíme prvý variant. Radšej sa napcháme pizzou zo škatule, vyčerpaní vášnivým sexom.

Cítia sa muži v ohrození, keď ste mali veľa sexuálnych partnerov?

V podstate nechceme vôbec myslieť na to, koľko partnerov žena mala. Je nám jasné, že za sebou má istú minulosť, ale čím menej o nej vieme, tým lepšie. Ak na nás začnete praktizovať nejakú super techniku, ktorú ste sa naučili v rámci tantrických či iných lekcií s nejakým učiteľom, nehovorte nám to, pretože potom sa nám ten obrázok - vy s nejakým učiteľom, dostane do hlavy a už nepôjde von. Radšej klamte, že ste to videli hoci v Kamasutre a vždy ste to chceli vyskúšať.

Čo si muži naozaj myslia o sexe?
Zdroj: Shutterstock.com

Čo si muži myslia o neverných mužoch?

Väčšina mužov potrebuje k nevere dôvod, znamená to, že nie sú doma s niečím spokojní. Avšak mnohokrát stačí len pekný zadoček, ktorý sa okolo nich objaví, pár pohárikov alkoholu, a ak slovo dá slovo, skončia v posteli s babou, ani nevedia ako. Avšak to neznamená, že svoju partnerku nemilujú. V podstate pre chlapov sex nie je také haló. Ak sa potom usporiadane vrátia domov k manželke a deťom, je všetko v poriadku. Alebo nie?

Myslia si, že sex na jednu noc sa nikdy nemôže skončiť svadbou?

Ženy už od puberty fantazírujú o svojom mužovi snov, to chlapi nerobia. V podstate je pre nás dôležité načasovanie. Ak nebudeme v živote alebo po profesijnej stránke ešte pripravení sa viazať, tak nás k tomu nijako nedonútite a je jedno, či nás necháte čakať alebo s nami skočíte do postele hneď. Napokon je fakt, že sex na jednu noc v sebe často obsahuje veľké množstvo vypitého alkoholu a človek potom nikdy nevie, či tá chémia bola len na základe vypitého likéru alebo naozajstná.